ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ KADIN DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?


Güncelleme: 17 Temmuz 2019 : 04:30
0

Mayıs sonunda sezon finali yapan Kadın dizisi şok edici bir bölümle ekranlara ara vermişti. Bahar’ın sokak ortasında bayılması üzerine Hatice, Arif ve Sarp onu hastaneye yetiştirmek için yola düşmüşler, ancak kaza geçirmişlerdi. Bunun üzerine arabadaki karakterlerden birinin öleceği düşünülmüştü. “Bahar” karakterini canlandıran Özge Özpirinççi’nin de diziden ayrılma ihtimali gündeme gelmişti. Oyuncunun geçen hafta sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım da Kadın dizisi seyircilerinin kafasında şüphelere neden oldu. İşte detaylar…

VEDA PAYLAŞIMI KAFA KARIŞTIRDI!

Özge Özpirinççi Kadın dizisinin tatile girmesinin ardından, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Meriç Aral, Hümeyra, Boran Kuzum, ve Şebnem Bozoklu gibi isimlerle başrolü paylaştığı “Biz Böyleyiz” adlı film için kamera karşısına geçti. Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmde “Efsun” karakterine hayat verdi. Yapımın kamera arkasından oyuncuların son derece eğlenceli zaman geçirdiklerine dair fotoğraflar da sosyal medya hesaplarına yansıdı. Özge Özpirinççi’de filmle ilgili pek çok paylaşımda bulunarak takipçilerinde merak uyandırdı. Ancak hikâyesinde yaptığı şüphe çeken paylaşım “Kadın” dizisine değil, “Biz Böyleyiz” filmine yönelik bir vedaydı. Filmin çekimlerinin sona ermesiyle canlandırdığı “Efsun” karakterine “Hoşça kal Efsun paydos” demesi herkesin Kadın dizisinden ayrılacağını düşünmesine neden oldu.  Ancak, oyuncunun eylül ayından itibaren “Kadın” dizisine kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor. Üçüncü sezon boyunca da diziden ayrılmayacağı net bir şekilde bildiriliyor.

KADIN DİZİSİNDE NELER OLACAK?

Üçüncü sezonda Kadın dizisinde seyircilerin ikiye bölünmesi bekleniyor. Çünkü Arif Bahar ve Sarp Bahar’cıların sosyal medyada bir hayli çekişme içerisinde oldukları görülüyor. Her ikisi için de ayrı ayrı videolar oluşturan takipçilerin Bahar karakterine son derece sert tepki vermesi dikkatlerden kaçmıyor. Bahar’ın kimi istediğini bilememesi ve her seferinde hırsını Sarp’tan çıkarması, Bahar Sarp’çıları kızdırıyor. Sarp’ın sürekli günah keçisi ilan edilmesinin haksızlık olduğunu belirten yorumlar yer alıyor. Aynı şekilde Arif ve Bahar’ı destekleyenler de, Bahar’ın Arif’e hem yeşil ışık yakıp hem uzak durmasına anlam veremiyor. Eğer yeni sezonda da bu şekil devam ederse, Bahar seyircilerin gözünden oldukça düşeceğe benziyor.