Organize İşler Sazan Sarmalı Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 30 Aralık 2019 : 16:29
0

Son yılların en beğenilen Türk komedi filmleri arasında yer alan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral gibi isimlerin rol aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı filmi senenin son gününde izleyici ile buluşacak.

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Türk televizyonlarında ilk kez 31 Aralık Salı akşamı saat 20.15’te Star tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor.

2019 yılının ilk aylarında vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı filmi gişede iki hafta kaldıktan sonra Netflix üzerinden yayınlanarak büyük dikkat çekmişti.

Organize İşler Sazan Sarmalı Filmi Oyuncu Kadrosu

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin başrollerinde; Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı Filminin Konusu Ne?

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir.

Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır.

Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Yılmaz Erdoğan Kimdir?

Yılmaz Erdoğan, 4 Kasım 1967 yılında Hakkari’de dünyaya geldi. Yılmaz Erdoğan, 1.77 metre boyunda, 73 kilo ve Akrep burcudur.

İTÜ’deki eğitimini yarıda bırakarak Ferhan Şensoy’un Nöbetçi Tiyatro kadrosuna katılarakl mesleğe başladı. Ardından Levent Kırca´nın ‘Olacak O Kadar’ isimli tv programında başyazar olarak çalıştı.

TRT´de yayınlanan ‘Umut Taksi’ dizisinde rol aldı ve yazarlık yaptı.

Bir Demet Tiyatro adlı dizideki Mükremin Çıtır karakteri ile geniş kitlelerce tanınmaya başlamış, aynı zamanda bu dizinin senaristliğini de yapmıştır. 1994 yılında Necati Akpınar ile birlikte Beşiktaş Kültür Merkezi’ni kurdu.

Burada ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’, ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?’, ‘Cebimde Kelimeler’, ‘Otogargara’, ‘Bana Bir Şeyhler Oluyor’ gibi oyunları kaleme aldı.

2001 yılında hem yazıp oynadığı hem de yönettiği Vizontele isimli ilk uzun metraj filmini çekti.

Berfin adında bir kızı, Rodin adında da bir oğlu bulunmaktadır.