Onur Saylak Hangi Dizinin Kadrosuna Dahil Oldu?


Güncelleme: 20 Ağustos 2019 : 09:21
0

Televizyon ekranlarında yeni yayın sezonunun başlamasına sayılı günler kala dizilerden transfer haberleri gelmeye devam ediyor.

Star tv ekranlarının beğenilen dizilerinden Kuzgun’a flaş bir isim katıldı!

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in rol aldığı Kuzgun dizisine hangi ünlü aktör katıldı?

Son olarak Show tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu ile paylaştığı Çarpışma dizisinde rol alan başarılı oyuncu Onur Saylak Kuzgun dizisine dahil oldu.

Çarpışma dizisinde canlandırdığı Veli Cevher karakteri ile geçtiğimiz sezonunun en başarılı oyunculuklarından birine imza atan Onur Saylak’ın Kuzgun dizisinde nasıl bir karaktere hayat vereceği merak konusu oldu.

Onur Saylak’ın Kuzgun dizisinde kilit bir karakter olarak yer alacağı gelen haberler arasında. Saylak’ın dizide canlandıracağı karakterin adı ise Ferman.

Kuzgun dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı.

Onur Saylak Kimdir?

Onur Saylak 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 42 yaşındaki ünlü aktör Boğa burcu. Tuba Büyüküstün ile yaptığı evlilikten Toprak ve Maya isimli ikiz kızları var.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Onur Saylak kariyerine tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olarak devam ettirmektedir. Aynı zamanda yönetmen ve yapımcı da olan Onur Saylak en son Kürk Mantolu Madonna filmini yönetmiştir.

SONBAHAR’LA TANINDI

Sinema dünyasına da 6 Haziran 2008 tarihinde 15. Altın Koza Film Festivali kapsamında ilk kez gösterime giren ve aynı zamanda en iyi film ödülünü kazanan Sonbahar adlı sinema filmiyle adım atmıştır.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm’lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.

Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Sesinin şarkı söylemeye uygun olmasından dolayı üniversite korosunda yer aldı ve müzikal tiyatro ile ilgilendi. Bazı tiyatro oyunları için şarkı sözleri yazdı. TRT 2 televizyonunda Hadi Gidelim (2003) isimli 13 bölümlük bir gençlik programı sundu.

Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol aldı.

Şahsiyet Dizisini Yönetti

Son dönemde yönetmenlik deneyimleri ile de adından söz ettiren Onur Saylak Daha isimli bir film yönetmiş ve geçtiğimiz sezon PuhuTV için hazırlanan Şahsiyet dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Onur Saylak 2011 ve 2017 yılları arasında oyuncu Tuba Büyüküstün ile evli kalmıştır.