Onur Büyüktopçu’nun Yeni Programı Damat Bayıldı Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 21 Ağustos 2019 : 10:06
0

Yeni yayın sezonunun gündüz kuşağı yarışma programları arasında dikkat çeken Damat Bayıldı ne zaman ekranlara gelecek?

Geçtiğimiz sezon Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu ani bir kararla yarışma programından ayrılmıştı. Daha sonra Büyüktopçu’nun yeni sezonda yepyeni bir yarışma programı ile Show tv ekranlarında olacağı açıklanmıştı. Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Yemekteyiz programının sunuculuğuna ise Seda Sayan getirilmişti.

Yeni yayın döneminde gündüz kuşağı programları bir bir yeni bölümleri ile ekranlarda yer almaya başladı. O programlardan birisi de Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı.

Haftaiçi hergün Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Damat Bayıldı programı 26 Ağustos Pazartesi günü saat 16.00’da başlıyor.

Damat Bayıldı Programının Formatı Ne?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” programında yemeklerin lezzetinden emin 5 kaynana, kazanma konusunda iddialı 5 gelin ve her şeyden habersiz bir damat! Onlar hem rakip hem de birer takımlar. Damadın seçimi günün kazananını, verilen puanlar ise haftanın galibini belirleyecek ve bir aile tam altınların sahibi olacak!

Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!

Onur Büyüktopçu sürpriz programı Damat Bayıldı ile 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de!

Onur Büyüktopçu Kimdir?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 37 yaşındaki ünlü isim Boğa burcu. Boyu 1,81 olan Büyüktopçu 90 kilo. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu İzmir’de büyüdü.

İngiltere’de Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı.

İlk olarak 2003 yılında gençlik dizisi Lise Defteri’nde rol alarak televizyon dünyasına adım attı. Asıl büyük çıkışını ise Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koriş karakteri ile yaptı. Bu rol ile geniş kitlelerce tanınan Büyüktopçu Yemekteyiz programında sunuculuk yapmaya başladı.

Rol aldığı yapımlar arasında; Yabancı Damat, Kiralık Aşk, Doktorlar, Fırtınalı Aşk, Kavak Yelleri, Memleket Hikayeleri, Hürmüz Gelin gibi diziler yer alır.