Öğretmenler Dizisi İddialı Geliyor! Öğretmenler Dizisinin Konusu Ne? Öğretmenler Dizisi Hangi Kanalda?


Güncelleme: 17 Şubat 2020 : 17:39
0

Tanıtımı ile büyük yankı uyandıran Öğretmenler dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı!

Kısa bir süre sonra ekranlarda yerini almaya hazırlanan Öğretmenler dizisi ile ilgili detaylar netleşti!

Öğretmenler Dizisi Hangi Kanalda?

Medyapım ve MF Yapım tarafından hayata geçirilen uyarlama dizi Öğretmenler Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi ve yayın günü henüz açıklanmadı.

Öğretmenler Dizisi Oyuncuları

İlk tanıtımı ile sosyal medyada büyük ilgi gören ve şimdiden dikkatleri üzerine toplayan Öğretmenler dizisinin başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol ve Afra Saraçoğlu, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan ve Ramazan Demir gibi isimler yer alıyor.

Öğretmenler Dizisi Künye

MF Yapım ve Medyapım ortak prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Öğretmenler dizisinin yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturmakta.

Öğretmenler dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmakta.

Öğretmenler Dizisinin Konusu Ne?

İdealist lise öğretmeni Akif’in öğrencilerine ve topluma, günümüzde kaybedilen değer olan erdemi tekrar aşılama çabasında yaptığı stratejik planı ve bu yönde gelişen olayları konu alan “Öğretmen” dizisi kısa bir süre sonra Fox tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor.

Başrol Oyuncuları “Öğretmen”i Anlattı

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli yeni projesi ile ilgili “Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesini duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren bir garip öğretmen, bir deli düzen ve arasında yalpayıp duran kör hayatlar… Gördüğüm en güzel “insan olma” derslerinden..” dedi.

Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak kalan İlker Kaleli’nin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Son olarak Avlu dizisindeki Azra karakteri ile ekranlara gelen Öğretmenler dizinin diğer başrol oyuncusu Ceren Moray ise “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen’i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici.” şeklinde duygularını ifade etti.

Geniş oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosu ile dikkat çeken Öğretmenler dizisi Mart ayında Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz