Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı! Öğretmen 1. Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 21 Şubat 2020 : 10:10
0

İddialı tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Öğretmen dizisinin yayın günü belli oldu.

Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Şerif Erol ve Afra Saraçoğlu gibi isimlerin yer aldığı Fox tv’nin yeni dizisi Öğretmen ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Şimdiye kadar iki tanıtımı yayınlanan ve ilginç senaryosu ile şimdiden çok konuşulan Öğretmen dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Fox tv ekranların izleyici ile buluşmaya hazırlanan Öğretmen dizisinin ilk bölüm 4 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de yayınlanacak.

Geniş oyuncu kadrosu ve heyecanlı senaryosu ile dikkat çeken Öğretmen dizisinin ekran macerası uzun soluklu olabilecek mi?

Öğretmen Dizisi Oyuncu Kadrosu

lker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol’un başrolleri paylaştığı Öğretmen dizisinde ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi genç oyuncular da yer alıyor.

Öğretmen Dizisinin Konusu Ne?

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Dizisi Künye

MF Yapım ve Medyapım ortak prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Öğretmenler dizisinin yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturmakta.

Öğretmen dizisi ilk bölümü ile 4 Mart Çarşamba saat 20.00’de Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz