Netflix’ten Yeni Bir Türk Dizisi Geliyor! Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 12 Mart 2020 : 17:17
0

Türkiye’de gerçekleştirdiği proje sayısını her sener arttırmaya devam eden Netflix’ten yeni bir dizi daha geliyor.

Dünyanın en büyük dizi platformu olan Netflix, Türkiye’de projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

Hakan Muhafız’la başlayan, Atiye ve Rise of Empires: Ottoman ile devam eden Netflix’in Türkiye projeleri yeni dönemde de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

190 Ülkede Yayınlanacak

Netflix, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği etkinlikle 2020’de yayınlanacak içeriklerini ilk kez basına duyurdu.

Etkinlikte önümüzdeki dönemde Türkiye dahil 190 ülkede yayına girecek yeni Türk orijinal yapımlarından ilk detaylar da paylaşıldı.

3 Yeni Dizi, 1 Film, 1 Yarışma!

Netflix düzenlediği etkinlikte, aralarında üç orijinal dizi, bir yarışma programı, bir orijinal film ve Atiye’nin 3.sezon onayı olmak üzere önümüzdeki dönemde yayınlanması planlanan yeni projelerinin müjdesini verdi.

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi

Netlix’in önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerden öne çıkanlardan biri ise Ay Yapım tarafından hayata geçirilecek Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi…

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Künye

Yaratıcılığını Ece Yörenç’in yaptığı yönetmen koltuğunda ise Umut Aral ve Çağat Irmak’ın birlikte oturacağı Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi ünlü oyuncuları kadrosunda buluşturmaya hazırlanıyor.

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Kim Kimdir?

Yayın hayatına ne zaman başlayacağı henüz açıklanmayan dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Reyhan), Birkan Sokullu (Nadir), Burak Yamantürk (Cihan), Elifcan Ongurlar (Ayşe), Ahmet Rıfat Şungar (Cem), Ümit Erlim (Ateş), Feyyaz Yiğit (Hızır), Mustafa Avkıran (Sattas), Filiz Taçbaş (Nihal) ve Selçuk Borak (Fahrettin) yer alıyor.

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Konusu Ne?

Reyhan, Nadir ile olan 10 yıllık evliliği içinde kaybolmuş mutsuz bir kadındır.

Evliliğinden, sünnetinden beri tanıdığı kocasından, patlak bir prezervatif sonucu hamile kaldığı 9 yaşındaki ikizlerinden, yaşadığı hayattan en çok da kendinden yorulup fena halde sıkıldığı günün gecesinde, yani 27 Temmuz 2018 saat 20.13’de yüzyılın hatta 500 yılın en güçlü kanlı ay tutulması gerçekleşir ve Reyhan bir mucize eseri on yıl öncesine, hayatının dönüm noktası olan o geceye, yani Nadir’in evlenme teklif ettiği o “büyük an”a hem de şimdiki aklıyla geri döner.