Netflix’in Gençlik Dizisi Love101’e Hangi Ünlü İsim Katıldı?


Güncelleme: 26 Haziran 2019 : 15:43
0

Netflix’in Türkiye’de gerçekleştireceği projeler arasında yer almaya hazırlanan Love 101 dizisi kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ay Yapım tarafından Netflix için hazırlanan Love101 dizisinin kadrosuna hangi ünlü kadın oyuncu dahil oldu?

Başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz gibi genç isimlerin yer aldığı Love101 dizisinin çekimleri devam ediyor.

Yönetmenliğinin Ahmet Katıksız’ın, senaryo yazarlığını ise Meriç Acemi’nin üstlendiği Love101 dizisinin oyuncu ekibine son olarak güzel aktrist Bade İşçil katıldı. İşçil’in dizide nasıl bir rol üstleneceği ise bilinmiyor.

Netflix’in Hakan Muhafız ve Atiye’den sonraki üçüncü Türkiye projesi olacak olan Love 101’in çekimlerinin ne zaman tamamlanıp yayınlanmaya başlayacağı ise henüz bilinmiyor.

Love 101 Dizisinin Konusu Ne?

Çekimleri İstanbul’da başlayan Love 101 dizisi 1990’lı yıllarda geçen bir hikayeyi anlatıyor. Dizi hayata tutunmaya çalışan beş liseli gencin hikayesini diziseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Netflix üzerinden 130 ülkede yayınlanacak olan Love 1010 dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken dizinin senaryosu ise Meriç Acemi’ye emanet. Dizinin ilk bölümlerini Ahmet Katıksız, diğer bölümlerini ise Deniz Yorulmaze’in yr yönetecek.

Love 101 Oyuncu Kadrosu

Dünyanın en büyük internet üzerinden dizi izleme platformu olan Netflix yapımcılığında hayata geçirilecek olan Love101 dizisinin genç ve zengin bir oyuncu kadrosu var.

Dizinin başrollerinde; Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz gibi isimler yer alıyor. Love 101’in kadrosuna son olarak Bade İşcil katıldı. Dizide Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, öğretmen rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Bade İşçil Kimdir?

Bade Sualp İşçil, 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı.

İlk kez, 2007’de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım’ın Ezel dizisinde “Şebnem Sertuna” karakterini canlandırdı. Ezel adlı dizi bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Bade İşcil’in iş adamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013’te yaptığı evlilikten Azur isminde bir erkek çocuğu var.