Nesrin Cavadzade Kariyerini Bırakıyor Mu? Nesrin Cavadzade Kimdir?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 18:46
0

Nesrin Cavadzade’den Şok Eden Açıklama!

Şu sıralar Fox tv ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen  Yasak Elma dizisinde oynayan oyuncu’dan beklenmeyen bir açıklama geldi. Yasak Elmada  can verdiği Şahika  karakteri ile son günlerden çok konuşulan oyuncu özellikle dizide giydiği kıyafetler ile gündemden düşmeyen oyuncu dizinin sezon finaline girmesi ile yaptığı açıklama ile yine gündeme bomba gibi düştü.

Başarılı oyuncu yaptığı açıklama ile  sevenlerini şok etti. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ile beğeni yağmuruna tutulan  Nesrin Cavadzade her alanda özgüyü hak ediyor. Oyuncu bu kadar başarılı iken beklenmeyen açıklama ile gündeme geldi.

Nesrin Cavadzade, rol aldığı dizide çekilen bir fotoğraf  karesini Instagram hesabından  paylaşarak yaptığı açıklama ile gündem yarattı.  Güzel oyuncunun “Bu kombinle kariyerimi zirvede bırakıyorum bu akşam” notu bomba etkisi yaratırken Fotoğrafı ise beğeni yağmurunda tutuldu. Cesur ve iddialı kıyafetler taşıyan oyuncunun mini elbisesi olay yarattı.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Filmleri, başta Berlin Film Festivali olmak üzere çeşitli yurt içi ve yurt dışı festivallerde gösterildi, ödüller aldı. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda 2 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Dil konusunda kendisini geliştirdi ve Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini de öğrendi.

“Dilber’in Sekiz Günü” adlı filmdeki performansıyla Erzurum,Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü. “Acı” filmiyle de yeniden Erzurum Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu.

FİLM VE DİZİLERİ

2016 – Kış Güneşi (Efruz) (TV Dizisi)
2015 – Çanakkale Yüzyıllık Mühür (Ayşe Kız) (TV Dizisi)
2015 – Son Mektup (Sinema Filmi)
2014 – Kuzu (Medine ) (Sinema Filmi)
2014 – Annemin Şarkısı (Zeynep)(Sinema Filmi)
2014 – Küçük Ağa
2013 – Görüş Günü Kadınları
2012 – Ağır Roman Yeni Dünya
2012 – Derin Nefes Al (Kısa Film)
2011 – Yangın Var
2011 – Güzel Günler Göreceğiz
2011 – Al Yazmalım
2010 – Samanyolu
2010 – Acı
2009 – Gitmek: Benim Marlon ve Brandom
2008 – Dilber’in Sekiz Günü