Naz Mila Kimdir? Naz Mila Evlendi Mi? Kiminle Evlendi?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 02:58
0

İzdivaç programı ile ünlenen daha sonra sosyal medyada fenomen olan Naz Mila kimdir? Yaptığı iddialı röportajlar ve cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Naz Mila kendisini beğenerek takip edenlerin yanında sevmeyen insanlarında  sayısı azımsanmayacak kadar çok.

Bu durum karşısından sosyal medyadan çoğu kez linç edilen güzel instagram fenomeni yapılan eleştirilere karşı güzel bir cevap verdi. Sosyal medya linçlerini kafama takmıyorum diyen Naz Mila geçtiğimiz günlerde kendisine ‘Evlenemezsin sen diyenlere’ cevap olarak nikah cüzdanını paylaştı.

Bu paylaşım sonrası evliliğin gerçek mi değil mi olduğunu merak edenler sorunun cevabını aramaya başladı.  Sorunun cevabı ise kesinleşti. Naz Mila’nın gerçekten evlendiği öğrenildi.

Peki; nikah masasına oturan Naz Mila kiminle evlendi? Naz Mila’nın evlendiği kişinin Gürkan isimli bir iş insanı olduğu ortaya çıktı. İnstagram fenomeni eşiyle birlikte paylaştığı fotoğraflar beğeni yağmuruna tutuldu.

Şimdi ünlü fenomenin paylaşımlarının nasıl olacağı ise merak konusu. Cesur paylaşımlara devam edecek mi soruları ise akıllarda soru işareti yaratacak gibi gözüküyor. Peki; Naz Mila kimdir? Kaç yaşında? Tüm bu soruların cevapları haberimizde..

İnstagram Fenomeni Naz Mila Kimdir?

Bir televizyon kanalında yayınlanan İzdivaç programıyla ünlenen Azerbaycanlı  Naz Mila, izdivaç programından instagram fenomenliğine yürüdü. Katıldığı programda hal ve hareketleriyle kendini sevdiren Naz Mila programın sonlanması ardından sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettirdi. Naz Mila 1992 doğumlu 27 yaşındadır. Ayrıca yaptığı evlilikle şimdilerde gündeme oturan  Naz Mila’nın ilk evliliğinden Milana isminde bir kızı çocuğu vardır.