Muhafız’ın (The Protector) 3. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 18:56
0

Dünyanın en büyük online film izleme ağı Netflix de yayınlanan Türk dizisi Muhafız çok beğenilmişti. Dünya üzerinde sadece Türkiye de değil dünya da çok izlendi. 3. sezonunun çekimlerine başlanan dizi Eylül aylarında Netflix internet sitesinde yer alması bekleniyor.

Diziinin senaryosu ünlü senarist Cris Brancato’nun elinden çıkıyor. Hakan: Muhafız dizinin Yapımcılığını ise   Netflix ve O3 Medya’nın ortaklarından Onur Güvenatam üstleniyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı  dizide ayrıca Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş gibi güçlü isimler bulunuyor. Peki dizinin 3. sezonunun kadrosunda yer alan oyuncular kimdir?

The Protector Dizisi Konusu ve Karakterleri

İpek Gökdelen’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi isimli kitabından esinlenilmiştir. Hakan Muhafız üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen bir gençtir. İstanbul’un son muhafızı olan Hakan tüm bunlardan habersiz İstanbul’a geldi. Hakan daha sonra 500 yıl önce Yavuz Sultan Selim’in  Denizlili bir dokumacıya diktirdiği gömleği giyerek süper kahramana dönüştü.  Dizinin sıra dışı hikayesi ilk 2 sezonunda beğeni topladı.

Hakan Muhafız’ın 3. Sezonunda Rol Alacak Yeni Oyuncular Belli Oldu!

Netflix’in ilk iki sezonu dünya çapında başarı gösteren, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın  3. sezon  çekimleri başladı. Dizinin başlayan 3. sezonundan sonra merakla beklenen yeni oyuncu kadrosu da belli oldu.

Eski oyuncuların olduğu kadar yeni oyuncu kadrosununda oluşturulduğu dünyaca ünlü dizinin kadrosu oturmaya başladı. Yapılan açıklamaya göre 3. sezon kadrosunda ilk iki sezonda rol alan isimlerin yanı sıra, yedi yeni karaktere yer verilecek.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan: Muhafız’ın yeni sezonunda kadroya Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner katılacak.