Müge Anlı’dan Büyük Sürpriz! Müge Anlı Hangi Yarışma Programını Sunacak?


Güncelleme: 18 Haziran 2019 : 12:03
0

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu deneyimli televizyoncu Müge Anlı’dan büyük sürpriz!

Ekranların deneyimli ismi Müge Anlı bu kez çok farklı bir formatla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Atv’nin fenomen programın Müge Anlı ile Tatlı Sert ile yıllardır ekranlarda yer alan tecrübeli sunucu Müge Anlı bu kez bir yarışma programı ile ekranlara gelecek.

Yarışma Programı Sunacak

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konu ile ilgili bilgi veren Müge Anlı yine atv ekranlarında izleyici ile buluşacak Güven Bana programında sunucu olarak yer alacağını açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 21 Haziran Cuma günü sezon finali yapacağını da açıklayan Müge Anlı atv’nin yeni yarışma programı Güven Bana ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam edecek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sezon finaline girmesiyle kısa bir tatil yapacağını belirten Anlı, daha önce Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana adlı yarışma programını Atv ekranlarında kendisinin sunacağını belirtti.

Güven Bana programının yayın günü ve yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. Atv kanalı yarışma programı ile ilgili kısa bir tanıtım videosu yayınladı.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 46 yaşındaki ünlü televizyoncu Yay burcu.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.

Magazin gazetecisi Burhan Akdağ ile yaptığı evlilikten bir kızı var. 2008 yılında Burhan Akdağ’dan boşandı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır.

Daha sonra ise atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başlayarak günümüze kadar devam ettirmiştir.

Tatlı Sert’in dışında, 2010 yılında, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk etti.