Müge Anlı ve Esra Erol’un Programları Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 27 Ağustos 2019 : 13:52
0

Televizyon ekranlarında yeni sezon heyecanı başlıyor! Yeni yayın döneminin başlamasına sayılı günler kala programların başlama tarihleri de açıklanmaya devam ediyor.

Yeni televizyon yayın dönemi Eylül ayının başında programların yeni bölümlerinin yayınlanmaya başlamasıyla start veriyor.

Atv ekranlarının yıllardır değişmeyen iki programı da yeni bölümleri ile izleyici karşısında olmaya hazırlanıyor.

Usta gazeteci ve sunucu Müge Anlı’nın klasikleşen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ve başarılı sunucu Esra Erol’un gündüz kuşağı programı Esra Erol’da ne zaman başlayacak?

Atv ekranlarında yeni sezon heyecanı Eylül ayı başından itibaren başlıyor! Sen Anlat Karadeniz ve Hercai gibi iki önemli dizisinin yeni fragmanlarının yayınlanmasının ardından gündüz kuşağı programlarının da başlama tarihleri belli oldu.

İşte O Tarih!

Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da programlarının başlangıç tarihleri 2 Eylül Pazartesi olarak açıklandı. İki gündüz kuşağı programı da bu tarihte yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

Müge Anlı Ekrana Veda Etmemişti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı için izleyicilerin heyecanlı bekleyişi devam ediyordu. 21 Haziran Cuma günü yayınlanan programla Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finalini yapmıştı. Müge Anlı ise yaz boyunca Güven Bana yarışmasıyla ekranlarda olmuştu.

Ekranların ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezonu 2 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

ATV’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı Müge Anlı ve beraberindeki Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan’ın da yer aldığı, Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2 Eylül’den itibaren hafta içi her gün ekranda olacak.

Esra Erol Format Mı Değiştiriyor?

Ekranların en çok izlenen ve sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da sürprizlerle dolu yeni formatıyla yeni sezona hazırlanıyor. Esra Erol’da programının yeni sezonda ne zaman başlayacağı yayıncı kuruluş ATV tarafından açıklandı.

Esra Erol’da programının yeni sezon tarihi yayıncı kuruluş ATV tarafından 2 Eylül Pazartesi olarak açıklandı.