MUCİZE DOKTOR’DA NAZLI VE ALİ VEFA AŞKI BAŞLIYOR!


Güncelleme: 27 Aralık 2019 : 13:35
0

Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Özge Özder ve Murat Aygen gibi oyuncuların paylaştığı Mucize Doktor dizisinde çok beklenen o aşk başlıyor. Perşembe akşamları reytingi kimseye kaptırmayan dizinin yayınlanan son bölümünde Nazlı ve Ali Vefa aşkının sinyallerinin verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. İşte detaylar…

NAZLI İTİRAF MI EDİYOR!

Dün akşam yayınlanan 16.bölümde Nazlı ve Ali Vefa hastanenin çatısında buluştu. Ali Vefa Nazlı’ya yemeğe gidip gitmediğini sordu. Nazlı ise gitmediğini söylese de sonrasında duraksaması heyecanı artırdı. “Ali ben” dedi ve bölüm sona erdi. Bir sonraki bölümde ne olacağı merak ediliyor. Yeni bölüm fragmanının verilmemesi de izleyicileri bir hali kızdırmışa benziyor. Nazlı’nın sürekli kaçmaya çalıştığı duygularını itiraf etmesi ve çok beklenen o aşkın artık başlaması bekleniyor. Çünkü Ali Vefa’nın aşkın pençesine düştüğü zaten biliniyor.

SEYİRCİLER ÇOK İSTEKLİ!

Nazlı ve Ali Vefa aşkının başlaması için sosyal medya üzerinden seyircilerden yoğun bir talep olduğu anlaşılıyor. Engelli bir bireyin iş hayatının olmasının yanında aşk hayatına da yer verilmesi gerektiği önemle vurgulanıyor. Aşk başladığı zaman hastanedeki diğer karakterlerin nasıl bir tutum sergileyeceği de merak ediliyor.

NAZLI’YA ŞOK TEKLİF!

Nazlı balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra ona karşı hissettiği duygularla yüzleşmek zorunda kaldı. Ancak bu herkes adına göründüğünden de daha zor bir işti. Nazlı’nın Ali’ye karşı tavırları o geceden sonra değişince Ali anlam veremedi. Hastanede yatan ve Nazlı’nın da arkadaşı olan hastalardan Gülçin, Nazlı’dan şok edici bir istekte bulundu. Kendisi öldükten sonra kocasıyla birlikte olmasını söyledi. Nazlı şoka girdi ve bu teklifi reddetti.

BELİZ VE FERMAN BİR ARADA!

Beliz ve Ferman ayrılık sürecindeydi. Beliz, Ferman’la arasındaki bağları sonsuza kadar koparmaya kararlı olsa da, işler değişti. Ferman gitmek üzereyken Beliz’de duygularıyla yüzleşti ve “gitme” diyerek onu durdurdu. Duygusal anların sonunda ikili yeniden bir araya gelmiş oldu.

 

Yılbaşı nedeniyle dizinin bir hata ara vereceği tahmin ediliyor. Ancak yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.