Mucize Doktor’a Bizim Hikaye’den Sürpriz Transfer!


Güncelleme: 4 Temmuz 2019 : 10:12
0

Yeni sezonda Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Muzice Doktor dizisinin kadrosuna flaş bir isim katıldı!

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında olan The Good Doctor dizisinin uyarlaması olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olan Mucize Doktor dizisinin kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Dizinin başrolünde genç oyuncu Taner Ölmez’in yer alacağı daha önce açıklanmıştı. Son olarak ise diziye Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde yer alan bir isim katıldı.

İşte O Tecrübeli İsim

Yine Fox tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin final yapmasının ardından hangi projede yer alacağı merak konusu olan tecrübeli aktör Reha Özcan, Mucize Doktor dizisine katıldı. Reha Özcan’ın dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği ise henüz belli değil.

Kadroya Kimler Katılacak?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Mucize Doktor dizisinin kadro oluşturma sürecinde Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Onur Tuna gibi isimlerle de görüşmeler sürüyor.

Mucize Doktor

Kore yapımı olan Good Doctor dizisinden uyarlanacak olan dizi yeni sezonda televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Başrolde Kim Var?

Mucize Doktor ismiyle uyarlanan dizinin başrolünde son olarak Hakan Muhafız dizisinde yer alan başarılı oyuncu Taner Ölmez yer alacak. Dizide yer alması kesinleşen ikinci isim ise usta aktör Reha Özcan oldu. Bakalım şimdiden yeni sezonun iddialı projeleri arasında yerini alan Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez’in partneri kim olacak?

Mucize Doktor Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Eylül ayında başlayacak yeni dizi sezonu ile birlikte ekranlarda yerini alması beklenen Mucize Doktor dizisi Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

MF Yapım tarafından hayata geçirilen Mucize Doktor dizisinini çekimlerinin Temmuz ayı içerisinde başlaması bekleniyor.

Muzice Doktor Dizisi Künye

Mucize Doktor dizisi MF Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak. Dizinin senaryo uyarlamasını ise yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren Pınar Bulut ve Onur Koralp birlikte üstleniyor.

En Çok İzlenen Drama Ödülünü Aldı

The Good Doctor, 14. International TV Audience Awards’ta geçen yılın en çok izlenen drama ödülünü aldı.