Mucize Doktor Dizisinin İlk Bölüm Tarihi Açıklandı! Mucize Doktor Dizisi Hangi Gün?


Güncelleme: 31 Ağustos 2019 : 22:45
0

Fox tv ekranlarının yeni sezondaki öne çıkan dizileri arasında yer alan Mucize Doktor’un ilk bölüm tarihi belli oldu.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Özge Özder gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi ne zaman başlıyor?

MF yapımcılığında hayata geçirilen uyarlama dizi Mucize Doktor ilk bölümü ile 12 Eylül Perşembe günü izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Mucize Doktor dizisinin ilk bölümü 12 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Şampiyon İle Aynı Gün

Mucize Doktor dizisinin ilk bölümü ile Trt ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Şampiyon’un aynı yayın gününde ekranda olacak olması dikkatlerden kaçmadı.

Bakalım reyting yarışında Mucize Doktor mu yoksa Şampiyon dizisi mi öne çıkacak?

Mucize Doktor Dizisinin Konusu Ne?

“Mucize Doktor” dizisi taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alacak.

En Çok İzlenen Diziden Uyarlandı

Kore yapımı olan Good Doctor dizisinden uyarlanacak olan dizi yeni sezonda televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak. The Good Doctor, 14. International TV Audience Awards’ta geçen yılın en çok izlenen drama ödülünü aldı.

Muzice Doktor Dizisi Künye

Mucize Doktor dizisi MF Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak. Dizinin senaryo uyarlamasını ise yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren Pınar Bulut ve Onur Koralp birlikte üstleniyor.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları arasında; Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan yer almakta.

Mucize Doktor’da Kim Kimdir?

‘Mucize Doktor’da Reha Özcan ‘Adil’, Onur Tuna ‘Ferman’, Özge Özder ise ‘Kıvılcım’ karakterine hayat verecek.

Bir hastane dizisi olan Mucize Doktor ilk bölümü ile 12 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında dizi severlerle buluşacak.