Mucize Doktor Dizisine Sürpriz Transfer! Ünlü Oyuncu Mucize Doktor Dizisinde! Mucize Doktor Ada Kim?


Güncelleme: 24 Eylül 2019 : 17:41
0

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve reyting listelerini alt üst eden Mucize Doktor dizisi büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan ve Özge Özder gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Fox tv dizisi Mucize Doktor’a yeni bir isim daha katıldı.

Son olarak atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan genç oyuncu Gökçe Akyıldız, Mucize Doktor’un kadrosuna dahil oldu.

Gökçe Akyıldız’ın Mucize Doktor dizisinde Ada isimli bir hastayı canlandıracağı öğrenildi.

Gökçe Akyıldız Kimdir?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 yılında Sinop Ayancık’ta dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç oyuncu Akrep burcu. 1,64 boyundaki Akyıldız 51 kilo.

Oyunculuk hayatına 2002 yapımı olan Sırlar Dünyası/Sır Kapısı ile adım attı. Çınaraltı, Büyümüşte Küçülmüş, Sahra, Beşinci Boyut, Ezo Gelin ve Büyük Buluşma gibi benzeri yapımlarda yer alan oyuncu Parmaklıklar Ardında ve Gazi dizilerinde gösterdiği başarıdan sonra Kollama ve Fatih Harbiye gibi önemli yapımlarda yer aldı.

2013 yılında yayınlanan Fatih Harbiye dizisiyle dikkatleri üzerine çeken genç ve güzel oyuncu, 2015 yılında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisiyle geniş bir hayran kitlesinin beğenisini kazandı.

2017 yılında Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız’ın bu evlilikten bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

Mucize Doktor Dizisinin Konusu Ne?

“Mucize Doktor” dizisi taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alacak.

Muzice Doktor Dizisi Künye

Mucize Doktor dizisi MF Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak. Dizinin senaryo uyarlamasını ise yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren Pınar Bulut ve Onur Koralp birlikte üstleniyor.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları arasında; Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan yer almakta.

Mucize Doktor dizisi 26 Eylül Perşembe saat 20.00’de Fox tv ekranlarında üçüncü bölümü ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.