Mucize Doktor Ali Vefa, Kadın Dizisine Konuk Oluyor! Taner Ölmez Kadın Dizisinde!


Güncelleme: 18 Kasım 2019 : 12:15
0

Kadın dizisinin yeni fragmanında büyük sürpriz! Fox tv ekranlarını reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisinin yıldızı Taner Ölmez, Kadın dizisine konuk oluyor!

Salı akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisine aynı kanalın dizisi Mucize Doktor’dan sürpriz misafir!

Mucize Doktor dizisinin yıldızı Taner Ölmez, Kadın dizisinin yeni bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Taner Ölmez’in Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Doktor Ali Vefa karakteriyle konuk olacağı Kadın dizisinin 72. Bölümü 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kadın ve Mucize Doktor dizileri arasında geçişkenlik oluşturuldu. Son zamanlarda reytingleri düşen Kadın dizisi Mucize Doktor ile işbirliğine giderek reytinglerine hareketlenmeye gidebilecek mi?

Kadın dizisinin yapımcısı Medyapım, iş ortağı MF Yapım’ın dizisi Mucize Doktor ile işbirliğine gitti.

Ali Vefa, Doruk’u Kurtaracak Mı?

Kadın dizisinin 72. bölüm fragmanında Ali Vefa karakteri Doruk’un kurtarıcısı olacağının işaretlerini veriyor. Kadın yeni bölümde Nisan ile Doruk konuşurken Nisan kardeşimde tuhaflıklar seziyor. Nisan durumu annesine aktarırken Bahar Doruk’u alıp hastaneye koşuyor. Oğlu için endişelenen Bahar’ın yanında ise Mucize Doktor Ali beliriyor. Bakalım Ali, Doruk’a müdahale edecek mi?

Kadın Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.
Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlar.

Bahar, Arif’e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif’ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin’in gerçekten planı nedir?

Mucize Doktor Ali Vefa’nın konuk olarak yer alacağı Kadın dizisinin 72. Bölümü 19 Kasım Salı günü saat 20.00’de Fox Tv’de…