Miray Daner ve Boran Kuzum ‘Saygı’ Dizisi İçin Yeniden Bir Arada!


Güncelleme: 27 Aralık 2019 : 17:06
0

Yıllar önce birlikte rol aldıkları Vatanım Sensin dizisi ile büyük beğeni kazanan iki genç oyuncu yeniden birlikte!

Televizyon ekranlarının sevilen genç isimleri Miray Daner ve Boran Kuzum, ‘Saygı’ dizisinde başrolleri Nejat İşler’le birlikte paylaşmaya hazırlanıyor.

Dünyanın En İyi Dizi Çifti Seçilmişlerdi!

2018 yılında ABD’nin realite şov ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ‘En İyi TV Çifti’ anketinde ilk kez bir Türk dizi çifti olarak yarışan ve dünya çapında çok izlenen dizilerin çiftlerini geride bırakan ikili, ‘Vatanım Sensin’in ardından ilk defa birbirleriyle karşılıklı oynayacaklar.

Ercüment Çözer’le Yolları Kesişecek!

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek.

Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak.

SAYGI – ‘Bir Ercüment Çözer Dizisi’ Konusu Ne?

Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikâyesi…

‘Saygı’, Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak.

BluTV ve İnter Medya işbirliğinde hayata geçirilecek olan dizinin başrolünde Ercüment Çözer karakterine ilk günden beri hayat veren Nejat İşler yer alacak.

Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak.

Saygı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Behzat Ç’nin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in ilginç hikayesinin konu edinecek olan Saygı – Bir Ercüment Çözer dizisi 2020 yılının ilk yarısında Blutv’de yayınlanmaya hazırlanıyor.

Saygı Dizisi Nerede Çekilecek?

Nejat İşler’in hayat verdiği Ercüment Çözer karakterinin hikayesi ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da hayata geçirilecek.

Miray Daner Kimdir?

5 Ocak 1999 İstanbul doğumludur. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünden mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine 10 yaşındayken başlamıştır. İlk projesi 2009 yılında Bez Bebek dizisi olmuştur. Ardından 4 sezon boyunca Papatyam adlı dizide Gonca karakteriyle rol almıştır.

Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca adlı dizide Duygu karakteriyle başrolü canlandırmıştır.

2013 tarihinde Arkadaşım Max isimli komedi türündeki çocuk filminde küçük bir çocuğun ablasını canlandırmıştır. 2011 tarihinde beyaz perdeye taşınan Çınar Ağacı dizisiyle sinema dünyasıyla tanışmıştır.

Miray Daner, 2013’te, Medcezir isimli dizide Beren Beylice karakterini canlandırmıştır. Daner’in yıldızı Medcezir dizinde parlamıştır.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerini zirveye taşımıştır.

Bu projeden sonra uyarlama bir dizi olan Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrol oynamıştır. Daner bu dizide hasta bir kızı canlandırmıştır.