Miray Daner Hangi Netflix Dizisinde Rol Alacak?


Güncelleme: 6 Haziran 2019 : 22:43
0

Güzel oyuncu Miray Daner, tüm dünyada yayınlanan hangi ünlü dizide yeniden rol almaya hazırlanıyor?

Dünyanın en ünlü internet üzerinden dizisi izleme platformu olan Netflix’in Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk yapım olma özelliği taşıyan Hakan Muhafız’da bir sürpriz daha.

Üçüncü sezonu ile yakında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanan Hakan Muhafız dizisinde Miray Daner sürprizi.

Miray Daner Kahin Rolüyle Dikkat Çekmişti

Genç oyuncu Miray Daner, Hakan Muhafız dizisinin ikinci sezonunda bir bölümde konuk oyuncu olarak yer almış ve büyük beğeni kazanmıştı. Bunun üzerine dizinin yapımcıları Daner’e yeni sezonda da yer vermeye karar verdi.

Miray Daner’in Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda iki bölüm konuk oyuncu olarak yer alacağı öğrenildi.

Üçüncü Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dünyaca ünlü internet üzerinden dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden ilk iki sezonu yayınlanan ve yalnızca Türkiye’de değil dünyada da beğeni ile izlenen Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonu geliyor!

Üçüncü Sezona Bomba Gibi Kadro

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda hangi oyuncular katılacak?

Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda yedi yeni oyuncunun kadroya katılacağı açıklandı. Diziye katılacak oyuncular arasında Nisan karakterini canlandıracak ödüllü oyuncu Funda Eryiğit ile Çağatay Ulusoy ile Medcezir dizisinde de beraber rol alan Burak karakterine hayat verecek olan Taner Ölmez öne çıkıyor.

Çukur’dan Hakan Muhafız’a

Hakan Muhafız’ın yeni sezonunda yer alacak diğer oyuncular ise Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner olarak açıklandı.

Aras Bulut İynemli’nin kız arkadaşı olarak tanınan Bige Önal, İynemli ile birlikte rol aldığı Maral dizisi ile tanınmıştı. İlayda Alişan ise Çukur dizisinde canlandırdığı Akşın karakteri ile dikkat çekmişti.

Üçüncü Sezonda Neler Yaşanacak?

Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.