Mehmet Aslantuğ Ekrana Geri Dönüyor! Bir Annenin Günahı Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 17 Şubat 2020 : 17:40
0

Kısa bir süre sonra ekranlara gelmeye hazırlanan Bir Annenin Günahı dizisinin detayları ve başrol oyuncuları netleşmeye başladı.

Televizyon ekranlarında yerini almaya hazırlanan diziler arasında olan Bir Annenin Günahı dizisi iki ünlü ismi bir araya getirdi.

Bir Annenin Günahı Hangi Kanalda?

Önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlaması beklenen Bir Annenin Günahı dizisi Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi ve yayın günü ise henüz belli olmadı.

Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları

Fox tv kanalında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisinin başrollerinde usta aktör Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk yer alacak.

Bir Annenin Günahı Kim Kimdir?

Özge Özberk’in “Suna” adlı anne karakterine hayat vereceği dizide Mehmet Aslantuğ ise Sadri rolüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Annenin Günahı Dizisinin Konusu Ne?

Filipinler’de büyük başarıyla yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması olan drama dizisi Bir Annenin Günahı’nda, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı konu edilecek.

Bir Annenin Günahı Dizisi Künye

Limon Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Bir Annenin Günahı dizisinin yapımcısı Hayri Aslan. Dizinin senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un üstlendiği dizinin senaryosunu ise Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan kaleme alıyor.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmen koltuğunda ise usta isim Yüksel Aksu ile Filiz Gülmez Pakman oturacak.

Özge Özberk Kimdir?

Başarılı oyuncu Özge Özberk, 13 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun oldun sanatçı, 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı.

Çeşitli amatör tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında dansçı ve oyuncu olarak çalıştı. Oğlum Adam Olacak oyununda yönetmen yardımcısı ve oyuncu olarak görev aldı. Bizim Ev, Sır Dosyası ve Bizimkiler gibi çeşitli televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, Yıldız Tepe adlı televizyon filminde başrol oynadı.

Otldığı BKM Oyuncuları’nın Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? oyununda da rol aldı.

Özge Özberk, 2004 yılında yayınlanan Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı 12 Eylül 1980 öncesi Türkiye’sindeki yaşamdan kesitleri sunan, “Çemberimde Gül Oya” adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu, Selda Alkor, Melisa Sözen, Suzan Aksoy, Şerif Sezer, Kenan Bal ile birlikte oynadı. Dizi 18 Mart 2005’te son bölümünü yayınlamıştır.

Özge Özberk, 2005 yılında “Kırık Kanatlar” adlı dizide Cansel Elçin, Mehmet Ali Nuroğlu, Begüm Birgören, Saygın Soysal, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Sermiyan Midyat ile birlikte oynamıştır.

Özge Özberk, 2014 yılında başrollerinde Fikret Kuşkan, Onur Saylak, İdil Fırat, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Zeynep Aydemir’in oynadığı “Hayat Ağacı” adlı dizide oynadı.

2011 Ekim ayında Show Tv’de başlayan Pis Yedili dizisinde başrol oynadı.

Kardeşi Özgür Özberk ile Özgür Yapımlar adında bir yapım şirketi kurdu. Yapımcılığını kendisinin üstlendiği ve Özgür Özberk’in yönettiği 28 Eylül’de vizyona giren N’apcaz Şimdi adlı filmde rol aldı.

TRT 1’de yayınlanan, başrollerini Fikret Kuşkan ve Onur Saylak ile paylaştığı Hayat Ağacı adlı diziden sonra Evlenmeden Olmaz adlı sinema filmi ile karşımıza çıkmıştır.

2016 yılında başlayan Fox Türkiye’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz