Masum Değiliz Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede


Güncelleme: 3 Ocak 2018 : 19:17
2

Koliba Yapım Şiketinin Atv için hazırladığı yeni projesi Masum Değiliz’in çekimleri başladı. Başrollerinde Ushan Çakır ve Damla Sönmez’in rol aldığı dizide ikiliye eşlik edecek oyuncu Uraz Kaygılaroğlu olarak açıklandı. Dizinin oyuncu kadrosu hikayesi dışında çekimlerin nerede yapıldığı, hangi şehirlerde setler kurulduğu diziseverler tarafından merak konusu oldu. İşte Masum Değiliz dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede sorularının yanıtı.


Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Tüm Oyuncuları


Ekranların en çok izlenen kanallarından biri olan Atv, dur durak bilmeden yeni projelerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Hali hazırda devam eden, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırgın Çiçekler, Bahtiyar Ölmez, Aşk Ve Mavi, Cennetin Gözyaşları ve Kanatsız Kuşlar dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Masum Değiliz ismiyle ekrana gelmesi beklenen dizinin konusu romantik-dram türünde olacak.

Dizide tecrübeli isimlerin yanında dönemin gözde oyuncularından Ushan Çakır, Damla Sönmez ve Uraz Kaygılaroğlu izleyiciyle buluşuyor. Son olarak Klavye Delikanlıları’nda Volki karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu hiç ara vermeden tekrar kamera karşısına çıkıyor. Dizi başarılı oyuncu kadrosuyla şimdiden izleyenleri heyecanlandırmayı başardı. Masum Değiliz nerede çekiliyor? Masum Değiliz dizi seti nerede? Masum Değiliz hangi şehirde çekiliyor? Masum Değiliz dizi seti tam adresi gibi pek çok sorunun yanıtı haberimizin devamında.

Masum Değiliz Nerede Çekliyor? Masum Değiliz Dizi Seti Nerede

Masum Değiliz dizisi çekimleri İstanbul’da başlayacak. İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. İlk etap çekimleri İstanbul’da başlayan dizinin ilerleyen bölümlerde farklı şehirlerde çekimlere devam etmesi bekleniyor.

Masum Değiliz nerede çekiliyor sorusu için sizlerde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bilgilerimizi güncellememize yardımcı olacak yorumlarınızı bekliyoruz. 

 

 

Comments are closed.