Leke Sezon Finali Mi Yapıyor? Leke Dizisi Yazın Yayınlanacak Mı?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 16:38
0

Kanal D ekranlarında vizyona giren ve yayınlandı daha  bölümde kitle oluşturan dizi Leke’nin yayınlanan 7. Bölümünde Yasemin katil oldu. Arda öldü mü?  Yasemin evine gelip kendisine sarkıntılık eden Ardayı kaza ile iterek öldürdü. Birkan’ın her şeyi görüp Arda’yı ortadan kaldırması ile ortalık karıştı.

Kendine özgü  bir kitlesi olan dizinin yarattığı  hava şimdiden çoğu insanı etkisi altına aldı.  Kardeşi için her şeyi yapmayı göze alan Yaseminin başına gelenler izleyiciyi oldukça etkiledi. Fakat ne kadar kitleye sahip olsa da reyting oranları bir türlü zirveye çıkaramadı diziyi. Bu durumda dizinin önce senaristleri değiştirildi.  Eski senaristler Cem ile Yasemini birbirine yakınlaştırdı. Yeni senaristler bir anda ikilinin arasını açtı.

Cem’in kadınlara karşı olan güvensizliği Yasemin’e olan aşkı ile yumuşamıştı. Fakat Yasemin’in gerçekleriyle bir türlü yüzleşemeyen Cem’in kafası karışıyor. Şimdi ise Yasemin’in yeni bir sırrı ortaya çıkıyor Yasemin Cem’in kardeşini öldürdü.

Dizi Sezon Finali  Mi Yapacak? Yoksa  Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin final mi yapacağı yoksa sezon finalimi yapacağı merak konusuydu. Tims & B Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Burak Sevinç ile Melis Sezen’in yer aldığı Leke dizisi  bu hafta yayınlanan bölümü ile sezon finali yapacaktı. Fakat reyting oranları ile yapımcısının yüzünü güldüremeyen dizinin sezon finali yapmayacağı açıklandı.

Leke dizisi için devam kararı alındı fakat dizi sezon finali yapmayacak. Dizi bayramda yayınlanmayacak ama daha sonra bayramdan sonraki hafta Salı günü tekrar yayında olma kararı aldı. Yani dizi 2019 yılında devam etme biletini bu şekilde aldı. Bakalım dizi yaz sezonunda sezon finaline giren dizilerin yokluğundan yararlanıp reytinglerini yaz boyunca artırabilecek mi?