Leke Dizisi Final Yapıyor! Leke Dizisinin Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 15 Haziran 2019 : 22:04
0

Büyük bir iddia ile yayın hayatına başlayan Kanal D dizisinden kötü haber!

Salı akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Leke dizisi final yapıyor!

Yayınlanan ilk bölümü ile dikkat çeken ancak daha sonra yayınlanan bölümleri istenilen reytingleri yakalayamayan Leke dizisinin 9. bölüm ile ekranlara veda etmesine karar verildi.

Dizi 18 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak 9. bölümü ile final yaparak televizyona veda edecek.

Tims&B prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Leke dizisinin başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen yer alıyordu.

Leke Dizisi Konusu Ne?

Dizi, yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

Leke Dizisi

TIMS&B Production yapımcılığında hayata geçirilen Leke dizisinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar birlikte oturuyor. Dizinin uygulayıcı yapımcısı ise Banu Gündoğdu.

Senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı ekranlara hızlı bir giriş yapan Leke dizisinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstlenmekte. Dizisinin müziklerini ise Cem Yıldız bestelemekte. Görüntü yönetmenliğini Emin Çakır’ın yaptığı dizinin sanat yönetmeni ise Aytaç Çınaroğlu.

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu

Leke dizisinin baş rollerinde; Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan) rol almakta.

Melis Sezen Kimdir?

Leke dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1,69 boyunda ve 54 kilo olan genç oyuncu Yay burcu.

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlayan Melis Sezen ilk ekran macerasını Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle yaşadı.

Melis Sezen’in Rol Aldığı Diziler

2019 – Leke (Yasemin) (TV Dizisi)
2017 – Siyah İnci (Ebru) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Asya) (TV Dizisi)

Rol Aldığı Sinema Filmleri Neler?

2019 – Mucize 2 (Sinema Filmi)
2018 – Şampiyon (Esra) (Sinema Filmi)
2018 – Tilki Yuvası (Sinema Filmi)
2018 – Dünya Hali (Sinema Filmi)