Leke 7. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı! Arda Ölecek Mi?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 16:00
0

Kanal D ekranlarında vizyona giren ve yayınlandı daha  bölümde kitle oluşturan dizi Leke’nin yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı.   Kendine özgü  bir kitlesi olan dizinin yarattığı  hava şimdiden çoğu insanı etkisi altına aldı.  Kardeşi için her şeyi yapmayı göze alan Yaseminin başına gelenler izleyiciyi oldukça etkiledi.  Cem ile Yasemini birbirine yakınlaştıran senaristler bir anda ikilinin arasını açtı.

Cem’in kadınlara karşı olan güvensizliği Yasemin’e olan aşkı ile yumuşamıştı. Fakat Yasemin’in gerçekleriyle bir türlü yüzleşemeyen Cem’in kafası karışıyor. Cem ile Yasemin ayrılık eşiğinde.  Dizinin yayınlanan 6. Bölümü ile merakta kalan izleyici 7. Bölümü merakla bekliyor. Peki leke 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Leke dizisi 7. Bölümünde neler olacak? Cem ile Yasemin barışacak mı?

Diziye yeni gelen senaristler Cem ile Yasemin’in arasını açmak için Yasemin’e Arda’yı öldürtüyor. Yaşanan arbedede Yasemin ardayı itiyor ve Arda masaya kafasını vurarak yere düşüyor. Leke dizide Arda ölecek mi? sorularının cevabı merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragmanda Arda ya olanları görüyor. Yasemin’in evine kamera yerleştiren Birkan ise olayları görüyor. Yasemin’in yanına geliyor. Arda’nın öldü mü? Selahattin Paşalı  diziden ayrılıyor mu?

Selahattin Paşalı Kimdir?

2 Şubat 1990 doğumlu olan Selahattin Paşalı Bodrum Muğla’da dünyaya gelmiştir. Sanatla hemhal olan oyuncu aynı zamanda spritüelliğe de meraklıdır. Hobileri; oyuncu aynı zamanda basketbol, yüzme, masa tenisi, pilates gibi spor dallarıdır. Profesyonel anlamda basketbolla ilgilendi. 14 yaşında Darüşşafaka Spor Kulübü’ne transfer oldu. Kaptanlık yaptı.

2017 yılının Şubat ayında Craft Tiyatro’nun 3 kadın ın hikâyesini anlatan “Yutmak” adlı oyununun proje ekibinde rol almıştır. Henüz 27 yaşında olan genç oyuncunu kariyer hedefi tiyatro dalının en prestijli ödülü olan Afife Jale ödülünü almak ve yurt dışında bir ödül töreninde ülkesini temsil etmektir. Yıllar içinde ürettikleriyle saygın bir sanat adamı olmak en büyük hayalidir.

Selahattin Paşalı, Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisiyle televizyon dünyasına adımını atmıştır. Dizide Doktor Alp’i oynadı. Şimdi ise Leke dizisinde Arda karakterine can veriyor.

Leke 7 Bölüm Fragmanı Yayında  Mı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan leke dizisi 6. Bölümü ile ekrana geldi. Dizinin dün akşamki bölümünün ardından izleyici merakla 7. Bölüm fragmanını bekliyor. Fakat leke 7. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sitemizde izleyebilirsiniz.

Leke 6.Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında Leke dizisi dün akşam yayınlanan bölümde Cem ile Yasemin arasındaki ilişki izleyiciyi ekrana kilitledi. Hayatındaki olumsuz şeyler arasında ona iyi gelen tek şeyin Cem olduğunu düşünen Yasemin artık Cem’in değişmeyeceğini düşünür. Cem tekrar bir araya gelmek için çok uğraşır ama Yasemin Cem’in değişmeyeceğine inanıyordur. İkili arasında yaşanan duygu dolu anlar ilgiyle izlendi.

Birkan ise bu sırada Yasemine kafayı iyice takmıştır. Arda’nın Yasemin’in evine girdiği anlar ise heyecanla izlendi. Mehmet ise Cem’e karşı yeni bir hamle hazırlığındadır.  Leke dizisi 28. Mayıs Salı günü 7. Bölümü ile ekranlara gelecek.