Leke 7.Bölümde Çalan Şarkı! Leke Son Bölümde Çalan Şarkı!


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 21:45
0
Leke

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Tims&B Productions’un yapımcılığını, Şenol Sönmez’in senaryosunu yazdığı, başrollerini Burak Sevinç, Melis Sezen, Tolga Güleç, Selen Uçer, Selahattin Paşalı, Aslı Turanlı, Nail Kırmızıgül ve Lale Başar gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Leke 7.bölümüyle ekrana geldi.

Leke 7.Bölüm Özeti! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

Birkan, katil olduğunu düşünen Yasemin’e, Arda’nın cesedini ortadan kaldırarak yardım etmeye karar verir. Birkan’ın bulduğu çözümler yaşanan kazanın üstüne kapatabilecek mi?

Yasemin’in tekne baskınıyla ilgili anlattıklarına şüpheyle yaklaşan Cem, gerçekleri öğrenmek için Serpil’in kapısını çalar. Serpil, Cem’e doğruları anlatacak mı?

Arda’ya ulaşamayan Ferhan, karakola giderek Birkan’a, Arda’nın kayıp olduğunu söyler. Kardeşini aramaya başlayan Cem de, Arda’ya ulaşabilecek mi?

Şirin’in, Arda’ya Hoyo’da çalıştığını söylediğini öğrenen Serpil, her yerde Şirin’i arar. Yasemin’e giden Şirin, Serpil’in gerçek yüzünü Yasemin’e anlatacak mı?

Mehmet genel müdür olduktan sonra planının son hamlesini yapar. Cem’e Fischer ve Yasemin’in sahte resimlerini gösterir. Öğrendikleriyle çılgına dönen Cem, Yasemin’in kendisini affetmesi için çabalarken yeni bir karar alır. Cem, Mehmet’in yalanlarına mı yoksa Yasemin’e mi inanacak?

Cem’in kardeşini öldürerek katil olduğunu düşünen Yasemin yaşadığı vicdan azabına dayanamaz ve Yasemin, teslim olmak istediğini Birkan’a söyler. Yasemin için her şeyi göze alan Birkan, Yasemin’in bu kararına nasıl tepki verecek?

Marin Marin’deki itibarı Mehmet’in oyunuyla zedelenen Cem’i yıkan bir haber de Almanya’dan gelir. Bu haber Cem ve Yasemin’in büyük aşkında nasıl rol oynayacaktır?

Leke 7.Bölümde Çalan Şarkı! Kim Söylüyor? 

Leke’nin yayınlanan 7.bölümünde çalan şarkının söyleyeni Sagopa Kajmer’dir ve şarkının ismi ise Ateşten Gömlek’tir. İşte o şarkı..

Öte yandan dizinin yazın devam edeceği konuşuluyor.