Leke 6. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı! Cem’in Yasemin’e Söylediği Şarkı Nedir?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 00:17
0

Yasemin’in Sırları Açığa Çıkıyor!

Kanal D ekranlarında vizyona giren ve yayınlandı daha  bölümde kitle oluşturan dizi leke’nin yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı.   Kendine özgü  bir kitlesi olan dizinin yarattığı  hava şimdiden çoğu insanı etkisi altına aldı.  Kısa sürede Cem ile Yasemin’in arasında aşk rüzgarları esmeye başladı. Fakat Yasemin’in gerçeklerinden Cem’in hala haberi yok.  Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin 5. Bölümünün final sahnesinde tekne partisi nedeniyle Yasemin’in zor durumda kalmasının ardından 6. Bölüm fragmanı merak ediliyordu. Cem’in yanında yapılan açıklama nedeniyle ne cevap vereceğini bilemeyen Yasemin hiçbir şey söyleyemeyecek mi? Yoksa bu sefer Yasemin gerçekleri anlatacak mı? Peki, Leke 6. Bölüm fragmanında neler oluyor?

Leke 6. Bölüm Fragmanı Yayında ! Yeni bölüm Fragmanını izlemek için tıklayınız.

Leke”de bu hafta yetenekli oyuncu Burak Sevinç, Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Çocuklar Gibi”yi seslendirerek ekran başındakileri mest edecek. Kanal D’nin “Leke” dizisinde Cem karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Burak Sevinç, Sezen Aksu’nun “Çocuklar Gibi” şarkısını çaldığı gitar eşliğinde seslendirecek.

Yeni Bölümde Romantik Gece Yaşanacak!

Oyunculuğunun yanı sıra müzikle de ilgilenen Burak Sevinç; kanun, ud ve gitar çalıyor. Dizinin 6’ncı bölümünde Sevinç’in canlandırdığı Cem, Yasemin’i ilk kez evine çağırıyor. Yasemin’e kendi elleriyle yemek yaptığı romantik gecede Cem, söyleyeceği şarkıyla hem Yasemin’i hem de ekran başındaki izleyenleri sesiyle büyüleyecek gibi görülüyor. Tüm bunların yaşanacağı Leke dizisi 6. Bölümü ile  Salı gecesi ekranlara gelecek.