La Casa De Papel’in 4. Sezon Tarihi Açıklandı! La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 6 Mart 2020 : 12:23
0

Netflix üzerinden yayınlanan ve dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel dördüncü sezonuyla yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük dizi izleme platformu olan Netflix tarafından yayınlanan La Casa De Papel dizisinin 4. Sezonunun ne zaman başlayacağı açıklandı.

Yayınlanan üç sezonuyla tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizi Türkiye’de de en çok izlenen yabancı dizi oldu.

Uzun süredir dördüncü sezonun yayın tarihini merakla bekleyen diziseverlere müjdeli haber Netflix’ten geldi.

La Casa De Papel dizisinin dördüncü sezonu 3 Nisan Cuma günü Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.

La Casa De Papel’in dördüncü sezon tanıtımı da yayınlandığı anda sosyal medyada büyük yankı uyandırmayı başardı.

Dizinin üçüncü sezonu geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanmış ve izlenme rekorları kırmıştı.

La Casa De Papel’in İspanya Merkez Bankası’nda gerçekleşen rehin ve soygunu konu alan dördüncü sezonu “Kaos başlasın” sloganıyla dikkat çekiyor.

La Casa De Papel’in 3. Sezonunda Neler Yaşandı?

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Rio yakalanınca çılgına dönen Tokyo, Profesör’den yardım ister. Cüretkâr bir plan kuran ikili, Rio’yu kurtarmak için ekibi yeniden toplar.

Profesör, kardeşinin planını uygulayıp İspanya Merkez Bankasını hedef almak için Martín’i ekibe katar. İlk yapılacak iş, mutlak kaos yaratmaktır.

Tokyo ve Nairobi’nin çabaları şiddetli biçimde ters sonuç verir. Profesör, Berlin’in suyla dolu odadan altını nasıl çalacaklarını açıkladığı anı hatırlar.

Tamayo protokolleri atlayınca Profesör hazırlıksız yakalanır. Bogotá, paniğe kapılan Denver’ı sakinleştirir. Zaman tükenirken Palermo, “Flipper” planını devreye sokar.

Profesör son numarasıyla yetkilileri şoka uğratır. Ancak buna karşılık yeni müfettiş, Raquel’i hedef alır. Palermo ve Nairobi arasında hararetli bir tartışma yaşanır.

Bir ekip, Müfettiş Sierra’nın emriyle İspanya Merkez Bankasına sızmak üzeredir. Tam o anda, Profesör ve Raquel’in Palermo ile olan bağlantısı kesilir.

Tokyo’nun mutluluğu kısa sürer. Ángel, tartışan Raquel ve Profesör’ü yakalamaya yaklaşır. Yetkililer, ihbarlar için milyonlarca dolarlık ödül teklif eder.

Tokyo, dertlerini alkolün yardımıyla unutmaya çalışır. Sierra’nın kişisel taktiklerinin hedefinde Nairobi vardır. Suárez, Raquel’in izini sürmeye devam eder.

La Casa De Papel’in 4. Sezonu 3 Nisan 2020 Cuma günü Netflix’te yayında!