La Casa De Papel 3. Sezon Netflix’te Rekor Kırdı!


Güncelleme: 2 Ağustos 2019 : 11:23
0

Tüm dünyanın merakla beklediği üçüncü sezonu 19 Temmuz günü yayınlanan La Casa De Papel Dizisi tarihe geçti! İlk iki sezonunun büyük ilgi görmesinin ardından üçüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkan La Casa De Papel dizisi beklenen ilgili gördü.

La Casa De Papel’in üçüncü sezonu yalnızca ilk haftasında 34 milyon Netflix üyesi tarafından izlendi. Dizinin 19 Temmuz’da başlayan üçüncü sezonunun ilk haftasında 34,355,956 Netflix üyesi tarafından izlendiği açıklandı. Üçüncü sezon aynı zamanda birçok ülkede Netflix’in şimdiye kadar en çok izlenen yapımı olmayı da başardı. 34 milyon civarı izleyicinin 24 milyondan fazlası, yani %70’inden fazlası sezonu ilk haftasında bitirdi.

Rekor Hala O Dizide

Öte yandan 4 Temmuz’da geri dönen Stranger Things dizisi üçüncü sezonuyla ilk dört gününde 40.7 milyon Netflix üyesi tarafından izlendi ve platformun açılış rekorunu elinde bulundurmaya devam ediyor. La Casa De Papel ise Stranger Things’in hemen arkasında yer almayı başardı.

La Casa De Papel 3. Sezon Konusu Ne?

La Casa de Papel’in 3. sezonunda Rio’nun kaçırılması ve damga vuracak. Dizinin en son yayınlanan 3. sezon tanıtımında, soygunu gerçekleştirerek kaçan ekip, uluslararası sulara giriyor. Tokyo, Rio’nun kaçırılmasından sonra,Tayland’a profesörden yardım almaya gidiyor. Ve ekip yeniden toplanıyor.

La Casa De Papel’e Yeni Katılan Oyuncular ve Şehirleri

La Casa De Papel’in yeni sezonunda diziye üç yeni karakter katıldı. Geçen sezon polis Raquel Murillo olarak rol alan Itziar Ituno ve yeni katılan karakterlere de şehir isimleri verildi.

Rodrigo de la Serna – Palermo

Luka Peros – Marsilya

Hovik Keuchkerian – Bogota

Itziar Ituno (Eski sezonlarda polis Raquel Murillo) – Lizbon

La Casa De Papel

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.