La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Nerede Yayınlanacak?


Güncelleme: 13 Temmuz 2019 : 22:00
0

Bütün dünyanın merakla beklediği dizi La Casa De Papel’in yeni sezonu için geri sayım başladı.

Tüm dünyada ilk iki sezonu ile izlenme rekorları kıran La Casa De Papel dizisinin üçüncü sezonu izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix üzerinden yayınlanacak dizinin üçüncü sezonu ne zaman başlayacak? La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm ne zaman?

La Casa de Papel’in 3. sezonu için geri sayım devam ederken, yeni sezonun başlayacağı tarih de belli oldu. Peki, La Casa de Papel yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte, La Casa de Papel yeni sezon 1. bölüm tarihi.

Tarihin en büyük soygununun anlatıldığı dizinin 3. sezon başlama tarihi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

La Casa De Papel’in üçüncü sezonu 19 Temmuz Cuma günü dünyanın en büyük dizi izleme platformu Netflix üzerinden tüm dünyada yayınlanacak.

Dizinin başlamasıyla birlikte en merak edilen konulardan birisi de ikinci sezonun son bölümünde diziye veda eden Berlin karakterinin üçüncü sezonda yer alıp almayacağı…

La Casa De Papel 3. Sezon Konusu Ne?

La Casa de Papel’in 3. sezonunda Rio’nun kaçırılması ve damga vuracak. Dizinin en son yayınlanan 3. sezon tanıtımında, soygunu gerçekleştirerek kaçan ekip, uluslararası sulara giriyor. Tokyo, Rio’nun kaçırılmasından sonra,Tayland’a profesörden yardım almaya gidiyor. Ve ekip yeniden toplanıyor.

La Casa De Papel’e Yeni Katılan Oyuncular ve Şehirleri

La Casa De Papel’in yeni sezonunda diziye üç yeni karakter katıldı. Geçen sezon polis Raquel Murillo olarak rol alan Itziar Ituno ve yeni katılan karakterlere de şehir isimleri verildi.

Rodrigo de la Serna – Palermo

Luka Peros – Marsilya

Hovik Keuchkerian – Bogota

Itziar Ituno (Eski sezonlarda polis Raquel Murillo) – Lizbon

La Casa De Papel

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.