KUZGUN’UN SEZON FİNALİNDE DİLA’NIN İNTİHARI ŞOK ETTİ!


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 04:40
0

Başrollerini Burcu Biricik ve Barış Arduç’un paylaştığı Kuzgun dizisi dün akşam 16.bölümüyle sezon tatiline girdi. Şok edici gelişmelerin üst üste yaşandığı bölümde Dila’nın intihar etmesi dikkatleri çekti. İşte detaylar…

ALİ MERYEM’İ KAÇIRDI!

Kuzgun annesinin limanda bir çöp konteynerinin içinde olduğunu öğrendi. Daha önce Rıfat’a kurulan tuzağın aynısı Meryem’e de kuruldu. Kapı açıldığı anda silah patlayacaktı. Fakat bu sefer zaman ayarı da yapılması ihmal edilmedi. Kuzgun demiri kesmek için Cihan’dan yardım alarak birini getirdi. Konteyneri yan taraftan keserek, silahın ateş almasına 1 saniye kala annesini kurtarmayı başardı. Bu olay vesilesiyle, anne oğul ilk kez yıllardan sonra birbiriyle yakınlaşma fırsatı buldu. Kuzgun ilk defa Meryem’e “anne” demeye başladı.

KUZGUN İŞİN PEŞİNDE DÜŞTÜ!

Kuzgun başta annesini kaçıranın Behram’ın verdiği yanıltmacayla Ali olduğuna inandı. Ancak çok geçmeden Cihan’ın sunduğu deliller sayesinde, olayın gerçek yüzünü öğrenerek işin arkasındaki asıl ismin Behram olduğunu anladı. Önce Ali’yi bularak eline ateş edip onunla hesaplaştı. Sonrasında da Behram’ın yanına gitti. Aynı anda Dila’da kendi planlarını yaptı. Ferman Koru ile işbirliğine girerek ona Behram’ı vereceğini söyledi. Fakat Behram’a da oyun yaparak Ferman’ı ona vereceğini söyledi. Tek hedefi sadece Behram’dı. Ferman ise Dila’nın Behram’ı öldürmesine yardım etmek için handa bulunan herkesi etkisiz hale getirdi. Dila oraya gittiğinde de herkes yerde baygın bir şekilde yatmaktaydı.

KUZGUN BEHRAM’I VURDU!

Dila Behram’ı terasta bularak silahını ona doğrulttu. Behram ise onun kendisine oyun kurduğunu anlayarak, kendisini öldürdüğü takdirde tüm ailesinin yok olacağını söyledi. Ama Dila her şeyi göze aldı. Tüm bunlar olurken Kuzgun hana gelerek, yerde yatan insanları gördüğünde olanlara anlam veremedi. Behram’ı bulamayınca soluğu terasta aldı. Dila’nın elinde silahı görünce onu vazgeçirmek için “Eğer Behram’ı vurursan Ali’yi öldürürüm, Cihan şu anda yanımda.” Sözleriyle onun silahı indirmesini sağladı. Bu sefer beklenmeyen bir anda Kuzgun Behram’ı vurdu.

DİLA KENDİNE ATEŞ ETTİ!

Kuzgun’un Behram’ı vurmasıyla Dila şoka girdi. Kuzgun onu alıp gitmek istese de Dila kabul etmedi. Silahını alıp göğsüne götürdü. Kuzgun ise önünde diz çökerek, onu sevdiğini söyledi, “önce beni vur” dedi ama Dila, “İçimdeki bu karanlıkla yaşayamam artık. Seni kalbinden vuracağım demiştim” diyerek kendini vurdu. Dila’nın kanlar içinde yere düşmesiyle, Kuzgun onu kollarına alarak acılarla feryat etti.