KUZGUN DİZİSİNDEN SEVİNDİRİCİ HABER!


Güncelleme: 23 Haziran 2019 : 18:12
0

Başrollerini Burcu Biricik ve Barış Arduç’un paylaştığı Kuzgun dizisiyle ilgili izleyicileri sevindirecek bir gelişme yaşandı. İşte detaylar…

DİLA ÖLMÜYOR!

Dizi 16.bölümüyle sezon finali yaparak, izleyicileri de büyük şoka uğrattı. Dila babasını ölümünden sorumlu olan Behram’ın Derviş olduğunu öğrenerek, silahıyla onun karşısına dikildi. Tam vuracağı sırada Kuzgun gelerek, Dila’nın silahı indirmesini sağladı. Ancak, dedesi olduğu gerçeğini öğrendiği Behram’ı da vurdu.

Dila ise yaşadıklarını daha fazla kaldıramayacağını düşünerek silahını göğsüne dayayıp ateşledi. Kuzgun ’un bütün yalvarışları çaresiz kaldı ve Dila bir anda yere yığıldı.  Sonrasında, Kuzgun’un onu kollarına alıp feryat etmesiyle dizi sezon finaline girdi. Bu yüzden herkes Dila’nın öleceğini, Burcu Biricik’in de yapımdan ayrılacağını düşünüyordu. Konuyla ilgili net bir açıklama yapılmamıştı.

Ancak beklenen haberi Medyatava’dan Birsen Altuntaş, kendi twitter hesabından paylaştı. Bilgiyi “Bu sefer Burcu Biricik spoiler vermiş ve son bölümünde vurulduğu Kuzgun dizisine devam edeceğini açıklamış.” Şeklinde duyurdu.

DİLA NASIL KURTULACAK?

Seyirciler Dila’nın bu kadar çabuk ölmeyeceğini düşünseler de, kendini göğsünden vurduğu için nasıl kurtulacağını kestiremiyordu. Eğer Dila ayrılırsa diziyi izlemeyeceklerini ekleyen seyirci yorumları sosyal medyada yazıyordu. Y

eni sezonda tüm bu soruların cevaplarını alsak da, konuyla ilgili pek çok tahmin yürütülüyor. Bir süre komada kalacağı ve hemen uyanmayacağı iddialar arasındaki yerini koruyor. Bu olaydan sonra Kuzgun’la birbirlerine daha çok kenetleneceklerini ve yeni sezonda oldukça fazla duygusal sahnelerin ekrana yansıyacağı düşünülüyor.

Tüm bunların yanında “Dila” karakteri de izleyiciden övgü almayı ihmal etmiyor.

BURCU BİRİCİK TAM NOT ALDI!

Sezon finalinde Burcu Biricik’in rolü oynamasının yanı sıra yaşadığını ve bir o kadar da seyirciye hissettirdiğini belirten yorumlar öne çıkıyor. Özellikle son sahnede Dila’nın kendini vurmadan önce Kuzgun’la yaptığı konuşma da izleyicileri son derece etkilediği anlaşılıyor. Hatta sahneyi yıllar önceki Aşk-ı Memnu’daki Bihter’in intihar sahnesiyle bile kıyaslanması dikkatlerden kaçmıyor. “Dila’nın yanında Bihter’de kimmiş, Dila yüreğimizi dağladı.” Şeklinde görüşler sosyal medyadaki yerini alıyor.

Gelecek sezon neler olacak? Konular nasıl bağlanacak? Hep birlikte göreceğiz.