Kuzgun Dizisi Yeni Sezona Başlıyor! Kuzgun’da Ferman Fırtınası Esecek! Kuzgun Ferman Kimdir?


Güncelleme: 18 Eylül 2019 : 13:46
0

Star tv ekranlarının iddialı dizileri arasında yer alan Kuzgun’un ikinci sezonu 18 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölüm ile ekranlarda yerini alıyor.

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı Kuzgun dizisinde ikinci sezon heyecanı!

İddialı senaryosu ile geçtiğimiz sezonun sürpriz çıkış yapan dizileri arasında yer alan Kuzgun’un ikinci sezonunda farklı bir hikaye izleyicileri bekliyor.

Kuzgun dizisinin ikinci sezondaki en büyük sürprizlerinden biri Ferman karakteri ile diziye katılan deneyimli aktör Onur Saylak oldu.

Bakalım Ferman karakteri ile diziye katılan Onur Saylak’ın gelmesiyle birlikte Kuzgun dizisinin ikinci sezonunda nasıl değişiklikler yaşanacak?

Ferman karakterinin Dila’nın eşi olarak diziye katılmasıyla Kuzgun’da bütün dengeler değişiyor!

Burci Biricik’in hayat verdiği Dila karakterinin çok farklı bir şekilde ekranlarda olacağı dizide Barış Arduç’un canlandırdığı Kuzgun karakterinin olaylara nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Kuzgun İkinci Sezon Birinci Bölümde Neler Yaşanacak?

Behram Adıvar’ın öldüğü, Dila’nın ise Kuzgun’un gözleri önünde kendisini vurduğu o anın üstünden tam bir yıl geçmiştir. Dila, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Kuzgun her günü Dila’yı bulma ümidiyle geçirir.

Tüm çabalarının sonucunda Dila’ya ulaştığını düşündüğü anda Kuzgun’un karşısına geçmişinden sürpriz bir isim çıkar: Ferman Koruoğlu. Kuzgun, Ferman’ın Dila’yı elinde zorla tuttuğunu düşünür ve bir operasyonla Ferman’ın evine girmeye karar verir. Kuzgun, operasyon gecesi, yeni bir şokla sarsılır. Kuzgun, Dila’ya aşkını kanıtlamak için elinden geleni yapsa da karşısında duran hayatının aşkının, bambaşka bir kadına dönüştüğünü görür.

Ferman’ın teyzesi Neşe, Ferman ile Dila’nın bir araya gelmesinden endişe duyarken; Güneş adlı genç bir kadının yolunun Kuzgun’la kesişmesi işin seyrini değiştirir. Dila’yı yeniden kazanmak için harekete geçen Kuzgun’un beklenmedik hamlesi nefesleri keserken, her şeyi sıfırdan başlatacaktır.

Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burcu Biricik, Barış Arduç ve Onur Saylak’ın başrollerinde yer aldığı Kuzgun dizisinde; Hatice Aslan, Nilperi Şahinkaya, Ahsen Eroğlu, Caner Şahin, Ferit Kaya, İpek Erdem, Derya Beşerler ve Tülay Günal rol alıyor.

Kuzgun Dizisi Künye

Star tv ekranlarında Çarşamba günleri izleyici ile buluşan Kuzgun dizisi Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın yapımcılıklarının üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu oturmakta.

Kuzgun dizisinin senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz birlikte kaleme alıyor.

Onur Saylak Kimdir?

Onur Saylak 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 42 yaşındaki ünlü aktör Boğa burcu. Tuba Büyüküstün ile yaptığı evlilikten Toprak ve Maya isimli ikiz kızları var.

Sinema dünyasına da 6 Haziran 2008 tarihinde 15. Altın Koza Film Festivali kapsamında ilk kez gösterime giren ve aynı zamanda en iyi film ödülünü kazanan Sonbahar adlı sinema filmiyle adım atmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm’lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.

Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı.

Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol aldı.

Şahsiyet Dizisini Yönetti

Son dönemde yönetmenlik deneyimleri ile de adından söz ettiren Onur Saylak Daha isimli bir film yönetmiş ve geçtiğimiz sezon PuhuTV için hazırlanan Şahsiyet dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.