Kuzgun 16.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kuzgun Behram’ı Verecek Mi?


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 23:13
0

Star tv’nin beğeniyle izlenen dizisi Kuzgun bu haftaki bölümüyle yine ekranlarda aşk rüzgarı estirdi. Dizinin 15. Bölümün yaşananlar izleyicisini ekran karşısına kitledi. Her çarşamba akşamı yayınlanan vazgeçilmez dizisi Kuzgun son bölümde reytinglerde zirveye oynadı.

Bu haftaki bölümün ardında Kuzgun 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Kuzgun’un imkansız aşkı izleyiciyi merakta bıraktı. Babasının ölmesiyle Dila, ne yapacağını bilemez haldedir. Babasının öldüğünü kabul etmek istemeyen Dila bir süre sonra Babasının yasını tutmaya başlar.

Kuzgun 16.yeni Bölüm Fragmanı  Yayınlandı Mı?

Star TV’nin iddialı dizisi Kuzgun izleyicisini son bölümde ekran başına kilitledi. Kuzgun 15. son bölümünden sonra merakla beklenen Kuzgun 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzgun,  kafasındaki problemleri çözebilecek mi? Yeniden güvenebilecek mi?  Kuzgun 16. Bölüm fragmanı yayınlanmadı henüz. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabilirsiniz. Kuzgun 16.bölüm izleyicisiyle 29 Mayıs akşamı saat 20.00’da buluşacak.

Kuzgun 15. Bölüm Son Bölümünde Neler Oldu?

Babası ölen Dila buna inanmak istemez. Babasının öldüğüne inanması zaman alan Dila ambulans çağırır.  Babasının ölümünün ardında Kuzgun olduğunu bilmeyen Dila Kuzgun’a koşar sarılır.  Kuzgundan yardım ister. Babasının yanına götürür Kuzgun’ u babasını onun öldürdüğüne inanmak istemez. Kuzgun’a “Yapmadım de, ben yapmadım de” diye öfkeyle bağırır.

 Kuzgun, Dila’ya  o senin babamsa Behram’da benim dedem der. Onu sana neden vereyim deyince Dila bir gerçekle daha yüzleşir. Kuzgun ve Dila’nın imkansız aşkı ne olacak. Dila babasının katili  olan Kuzgun’u affedecek mi? İkilin arasında yeni bölümde neler olacak? Kuzgun 16.bölüm izleyicisiyle 29 Mayıs akşamı saat 20.00’da buluşacak.