Kuzey Yıldızı İlk Aşk Başladı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın İlk Bölümünde Neler Yaşandı?


Güncelleme: 14 Eylül 2019 : 22:14
0

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, Show tv ekranlarında 14 Eylül Cumartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle izleyici ile buluştu.

Başrollerinde Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri Ordu ilinde gerçekleştiriliyor.

İlk bölümü ile Show tv’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yayınlanan ilk bölümünde neler yaşandı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin konusu ne? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde kimler oynuyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız kim? Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey kim? Kuzey Yıldızı dizisi hangi kanalda?

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Televizyon ekranlarının aranılan yüzleri arasında yer alan güzel oyuncu Aslıhan Güner ve son olarak yine Show tv ekranlarında yer alan Çarpışma dizisinde rol alan İsmail Demirci’nin başrollerinin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde, Cezmi Baskın, Aylin Kankonde, Toygan Avanoğlu, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Hanife Kadıoğlu ve Aslıhan Kapanşahin rol almakta.

Süreç Film tarafından hayata geçirilen dizinin yönetmenliğini Ersoy Güler yapmakta.

Kuzey Yıldızı İlk Bölümde Neler Yaşandı?

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Yıldızla sözlenip üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur olmasına ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce bin bir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orada kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de; biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey’i ne kendi ailesi, ne de diğer köylüler kabul etmemektedir. Yıldız da bulduğu her fırsatta Karadeniz’i Kuzey’e dar etmektedir. Yıldız ne yaparsa yapsın, dövse de sövse de hıncını alamaz. İçindeki küllenmek bilmeyen öfke, daha da alevlenmiştir. Kuzey’in tek bir lafıyla bu alev ya sönecek ya da tüm Karadeniz’i yakacak bir yangına dönüşecektir. Herşey, Kuzey’in iki dudağının arasındadır.