Kuzey Yıldızı Geliyor! Kuzey Yıldızı Dizisi Hangi Kanalda? Kuzey Yıldız Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 24 Temmuz 2019 : 11:41
0

Eylül ayı itibariyle başlayacak olan yeni televizyon sezonu öncesi dizilerle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan iddialı yeni dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı.

Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi şimdiden çok konuşulmaya başlandı…

Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu’da gerçekleştirilecek. Dizinin oyuncularının rol için şimdiden şive çalışmalarına başladığı konuşuluyor.

Kuzey Yıldızı Oyuncu Kadrosu

Show tv’de izleyici ile buluşacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin başrollerinde güzel oyuncu Aslıhan Güner ile İsmail Demirci yer alıyor. Aslıhan Güner dizide güçlü, çalışkan ve inatçı bir yapıda olan ‘Yıldız’ karakterini canlandıracak.

Kuzey Yıldızı dizisinin diğer oyuncuları arasında Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş yer alıyor.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Konusu Ne?

Süreç Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilmeye hazırlanan Kuzey Yıldızı dizisinde komedi ve dram unsurları bir arada yer alacak.

Kuzey Yıldızı dizisinde, Aslıhan Güner’in hayat vereceği Yıldız karakteri 20 yıl boyunca kalbine gömdüğü ‘Kuzey’ ile yollarının yeniden kesişmesiyle yaşanacak eğlenceli ve duygusal bir hikaye seyirciye sunulacak.

“Yıllardır Hayal Ettiğim Karakter”

Aslıhan Güner, yeni dizisinde canlandıracağı rolüyle ilgili şunları söyledi:

“Yıldız rolü için bana teklif geldiğinde ve karakter anlatıldığında hemen senaryoyu görmek istedim. Karadeniz’e dokunan her şey beni çok heyecanlandırıyor. Sonra senaryoyu okuduğumda ‘Yıldız’ için ‘Yıllardır istediğim, hayal ettiğim bir karakter’ dedim. Karadeniz’in muhteşem coğrafyasında yaşayan bir Karadeniz kadını. Eminim herkesin kalplerine işleyecek.”

Aslıhan Güner Kimdir?

Aslıhan Güner, 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi Malatyalı babası ise Sivaslıdır. Neslihan ve Yasemin adında kız kardeşleri ve bir de erkek kardeşi vardır. Kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile evli olan Aslıhan Güner 32 yaşında ve Yay burcu.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Rol aldığı yapımlar arasında; Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, En İyi Arkadaşım, The İmam, Selena, Esir Kalpler, Eksi 18, Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya, Yuvamı Yıkamazsın, Zeliha’nın Gözleri, Asi, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi: Temel, Bir Zamanlar Osmanlı, Geceler Yarim Oldu, Moskova’nın Şifresi: Temel, Herşey Yolunda Merkez, Kızılelma, Selam: Bahara Yolculuk, Kehribar, Ver-Kaç, Diriliş: Ertuğrul yer alır.