Kuzey Yıldızı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Kadrosuna Hangi Ünlü Oyuncular Katıldı?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 13:10
0

Show TV’nin yeni yapımı Kuzey Yıldızı dizisi gelecek sezon ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu; 3 Kızı ile Karadeniz’e yerleşen ailenin hayatını anlatacak olan dizi Ordu da çekilecek. Kanalın büyük ümitlerle hazırladığı dizinin oyuncu kadrosu henüz tam olarak netlik kazanmadı.

Dizi başroller için birkaç isimle konuşuyor. Başrol oyuncularının kim olduğu konusunda net bir açıklama olmadı. Fakat dizinin  karakterleri için bazı oyunculara teklif yapıldı. Kuzey Yıldızı hangi oyuncularla anlaştı? Dizinin yönetmeni kim? Kuzey Yıldız dizisi ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz?

Show tv yeni sezon için Kuzey Yıldızı dizisinin yönetmen koltuğuna Ersoy Güler oturacak Süreç filmden Ersoy Güler Eylül ayında yönetmenliğini yapacağı dizi yayına girecek.

Kuzey Yıldızı Dizisi Hangi İki Oyuncu Oynayacak?

Kuzey Yıldızı Dizisinden Feride Hilal Akın ve Jesica May teklif edildi. Oyuncu kadrosu netleşmeyen Kuzey yıldızı dizisi için Yeni Gelin dizisinde birlikte oynayan iki oyuncuya teklif edildi.

Feride Hilal Akın Kimdir?

Feride Hilal Akın, 8 Mart 1996, İstanbul doğmuş. Uzun yıllardan itibaren Ankara’da yaşamış. Feride Hilal Akın sosyal medyadan yaptığı müzik paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Feride Hilal Akın’ın, ilk oyunculuk deneyimi, Yeni Gelin dizisindeki Şirin karakteridir.

Feride Hilal Akın’ın rol aldığı diziler;

– Yeni Gelin dizisi(Şirin Bozok) – 2017

 Albümleri;

– Gizli Aşk (Hakan Tunçbilek)
– Bilir mi? (Enbe Orkestrası)

Jessica May Kimdir?

Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Jessica May, Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde  Türkmen Aşireti’ne gelin giden genç bir kızı oynadı.