Kurtlar Vadisi Netflix’te Mi Yayınlanacak? Pana Film’den Açıklama Geldi


Güncelleme: 9 Eylül 2019 : 22:58
0

Televizyon ekranlarının unutulmaz dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili yaşanan son gelişme dizinin hayranlarının heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi dizisinin dünyaca ünlü dizi izleme platformu Netflix’te yayınlanacağı iddiaları diziseverlerin dikkatini çekti. Konu ile ilgili Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcı şirketi Pana Film’den bir açıklama yayınlandı.

Dizi dünyasının heyecanlandıran gelişmede Kurtlar Vadisi serisinin Kurtlar Vadisi Kaos adlı yeni bir proje ile Netflix üzerinden yayınlanacağı iddia edilmişti. 2020 yılında yayınlanacağı iddia edilen Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için Pana Film’in Netflix ile anlaştığı iddia edilmişti.

Dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandıran gelişmeyle ilgili Kurtlar Vadisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu dizinin yapım şirketi Pana Film’den açıklama geldi.

İşte Pana Film’in Netflix Açıklaması

Pana Film gündeme oturan iddialar ile ilgili olarak şu açıklamayı yayınladI:

Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kurtlar Vadisi Kaos

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin senaryosunun uzun bir süre önce kaleme alındığı ve Necati Şaşmaz tarafından uygun bir kanal bulunamadığı için bekletildiği bilinmekte.

Bakalım Pana Film tarafından yalanlanan Netflix dedikodularının ardından Kurtlar Vadisi Kaos projesinin akıbeti ne olacak?

Necati Şaşmaz Kimdir?

Abdulkadir Şaşmaz’ın oğlu olan Necati Şaşmaz 15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ’da dünyaya geldi. Tam adı Muhammed Necati Şaşmaz’dır. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

2003 yılında gösterilmeye başlayan “Kurtlar Vadisi” adlı dizi filmde Necati Şaşmaz Polat Alemdar karakterinde rol aldı.

Necati Şaşmaz’ın, içerisinde ilâhi aşkı anlatan şiirlerinin yer aldığı bir şiir kitabı bulunmaktadır.

Rol Aldığı Projeler

2012 – Kurt Kanunu (dizi)
2011 – Kurtlar Vadisi Filistin (sinema)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (dizi)
2007 – Kurtlar Vadisi Terör (dizi)
2007 – 2014 – Kurtlar Vadisi Pusu (dizi)
2006 – Kurtlar Vadisi Irak (sinema)
2004 – Ekmek Teknesi (dizi)
2003 – 2005 – Kurtlar Vadisi (dizi)