Kurşun Dizisinin Kadrosuna Flaş İsimler Katıldı! İşte Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 26 Ağustos 2019 : 10:32
0

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Kurşun dizisinde kadro şekillenmeye devam ediyor.

Başrollerinden Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yer alacağı Kurşun dizisine üç yeni isim daha katıldı.

Yeni yayın sezonunda Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Kurşun dizisinin adından söz ettirmesi bekleniyor.

Kurşun dizisinin başrollerinden Diriliş Ertuğrul’un final yapmasının ardından yine bir dönem dizisinde yer alacak olan Engin Altan Düzyatan ve Poyraz Karayel’den sonra bir dizi projesinde yer almayan Burçin Terzioğlu yer alıyor.

Kurşun dizisinin kadrosuna son olarak başarılı aktörler Sarp Akkaya, Engin Şenkan ve Borak Akkaş katıldı.

Bir dönem dizisi olan Kurşun zengin kadrosu ile de adından söz ettireceğe benziyor.

Kurşun dizisinin ne zaman sete çıkacağı ve ne zaman televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı henüz belli değil. Kurşun dizisinin hangi gün izleyici karşısına çıkacağı da merak konusu.

Kurşun Dizisinin Konusu Ne?

Sezonun en iddialı projeleri arasında yer alan Kurşun dizisi Most Yapım tarafından hayata geçirilecek.

Fox tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin senaryosu usta kalem Kerem Deren tarafından yazılacak.

Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan Orhan Kurşun adında bir savcıyı canlandıracak. Partneri olan Burçin Terzioğlu’nun ise nasıl bir rolle ekranlarda olacağı henüz bilinmiyor.

Most Yapım tarafından hayata geçirilecek Kurşun dizisinin Eylül ayı içerisinde ekranlarda olması bekleniyor.

Engin Altan Düzyatan Kimdir?

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. 40 yaşındaki oyuncu Aslan burcu. Neslişah Alkoçlar ile evli olan Engin Altan Düzyatan iki çocuk babası.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. Üniversiteden mezun olmasının ardından İstanbul’a yerleşen genç oyuncu, burada profesyonel olarak aktörlük kariyerine başladı.

2001 yılında İstanbul’da oyunculuk kariyerine başlayan Düzyatan ilk olarak Ruhsar dizisinde boy göstedi. Kenter ve DOT tiyatrolarında görev yaptı.

Düzyatan, Yeditepe İstanbul, Koçum benim ve Alacakaranlık adlı dizilerle oyunculuk deneyimini arttırdı. Düzyatan’ın rol aldığı ilk sinema filmi ise Mehmet Altıoklar’ın yönettiği Beyza’nın Kadınları oldu.

Bir Bulut Olsam, Kapalıçarşı, Son, Yol Ayrımı, Cinayet gibi televizyon dizilerinin yanı sıra Cennet, Romantik Komedi 1 ve Romantik Komedi 2, Bir Avuç Deniz, New York’ta 5 Minare, Anadolu Kartalları, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi birçok yapımda yer alarak adından söz ettirdi.

2012 yılında Los Angeles Movie Awards’da Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazanmıştır.