Kurşun Dizisine Çukur’dan Sürpriz Transfer! Kurşun Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı!


Güncelleme: 18 Kasım 2019 : 11:51
0

Fox tv ekranlarının iddialı dizisi Kurşun’un kadrosuna iki flaş transfer!

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı Kurşun dizisine iki yeni isim katıldı!

İşte O İsimler!

Çukur dizisinde canlandırdığı Ersoy karakteri ile geniş kitlelerce tanınan Mehmet Yılmaz Ak ve tecrübeli aktör Ünal Silver, Kurşun dizisinin 5. Bölümünden itibaren kadroda yer almaya başlayacak.

Mehmet Yılmaz Ak’ın Vural karakterini canlandıracağı dizide Ünal Silver de Kerim Paşa karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Kurşun dizisinin 5. Bölümü 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kurşun Dizisi Kerim Paşa Kimdir?

Kurşun dizisinde esrarengiz bir kişilik olarak izleyici karşısına çıkacak Kerim Paşa, birçok faili meçhul cinayet ve yasadışı eylemin sorumlusu olan bir karakter olacak.

Savcı Orhan Atmaca’nın savaştığı yapının gerçek “bir numara”sı olan Kerim Paşa hiçbir zaman ortada görünmeyen ve hep perde arkasında kalan bir rol üstlenecek.

Kurşun Dizisi Vural Kimdir?

Ünlü oyuncu Mehmet Yılmaz Ak tarafından hayat verilecek olan Vural karakteri ise Berrak Tüzünataç tarafından canlandırılan pavyon şarkıcısı Gülce’nin hapisteki sevgilisi rolüyle diziye hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Mehmet Yılmaz Ak 2 Şubat 1986 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki ünlü aktör Kova burcu. Aslen Diyarbakırlıdır. Boyu 1.77 olan aktörün kilosu ise 75’tir.

Bekar olan Mehmet Yılmaz Ak’ın bildiği diller Türkçe, İngilizce ve Kürtçe’dir.

Oyunculuk eğitimi alan Mehmet Yılmaz Ak öğrenimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Kendi yazdığı Beşinci Basamak adlı oyun Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülü almıştır.

Mehmet Yılmaz Ak’ın Rol Aldığı Yapımlar

Ben de Özledim, İçerde, Dudullu Postası ve Çukur dizilerinde rol alan Mehmet Yılmaz Ak Kırık Kalpler Bankası, Ceset, Nekro, Anons, Buğday, 2019’da vizyona girecek olan Girl With No Mouth adlı filmlerde rol almıştır.

Kurşun Dizisi

Most Production imzasıyla hayata geçirilen Kurşun dizisinin yapımcılığını Gül Oğuz üstlenmekte. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in oturduğu dizinin senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme almakta.

Kurşun dizisi 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi konu alıyor.