Kuaförüm Sensin’in Sunucusu Değişti! Gözde Kansu Kimdir?


Güncelleme: 7 Haziran 2019 : 22:52
0

Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni kazanan Kuaförüm Sensin yarışma programı yaz sezonuna önemli bir değişiklikle giriyor.

Haftaiçi her gün Show tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin programının sunucusu değişti.

Ünlü oyuncu Özge Borak, Kuaförüm Sensin programının sunuculuk görevinden ayrıldı. Yerine ise oyuncu Gözde Kansu geldi.

İşte Yeni Sunucu İle İlk Yayın Tarihi

Gözde Kansu’nun sunumu ile Kuaförüm Sensin programının yeni bölümleri 10 Haziran Pazartesi günü saat 13.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İddialı Jüri Üyeleri

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin, Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile yaz boyu Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan Türkiye’nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter ve makyaj vloggerı Sebile Ölmez’in saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Gözde Kansu’nun sunumuyla Kuaförüm Sensin 10 Haziran’dan itibaren saat 13.00’te Show TV’de!

Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 39 yaşındaki oyuncu Başak burcu.

Çocukluk yaşlarından itibaren sanatın pek çok dalıyla ilgilenmeye başlayan Gözde Kansu son olarak tiyatroya yönelmeye karar verip konservatuvar sınavlarına hazırlanmaya başladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanan güzel oyuncu burada kendini daha da geliştirdikten sonra oyunculuk kariyerine profesyonel anlamda başladı.

Rol Aldığı Yapımlar

Ekranlarda ilk göründüğü iş 15 yaşında rol aldığı Çiçek Taksi isimli dizi oldu. Rol aldığı yapımlar arasında; Al Yazmalım, Hanımın Çiftliği, Dudaktan Kalbe, Cemile, Neşeli Hayat, İçerde, Sen Anlat Karadeniz, Medcezir, Ankara’nın Dikmeni, Canım Benim, Kurşun Yarası, Yeter Anne, En Son Babalar Duyar, Üzgünüm Leyla ve Ayrılsakta Beraberiz gibi diziler yer alır.

2008 yılında vizyona giren Çağan Irmak filmi Issız Adam’da rol alarak adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.