Kızım Dizisi Bitiyor Mu? Kızım Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 11:09
0

Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Kızım dizisinin akıbeti belli oldu.

Tv8’de Cuma akşamları yayınlanan Kızım dizisinde sona gelindi. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın rol aldığı dizi bu hafta yayınlanacak son bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Kızım Dizisi Finali Ne Zaman?

Kızım dizisinin final bölümü, 31 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de Tv8’de ekranlara gelecek. Böylece Kızım dizisi de yayınlanacak 34. Bölümü ile ekrana veda eden diziler arasına adını yazdırmış olacak.

Kızım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kızım dizisinin başrollerinde, Buğra Gülsoy (Demir), Beren Gökyıldız (Öykü), Leyla Lydia Tuğutlu (Candan), Tugay Mercan (Uğur), Serhat Teoman (Cemal), Sinem Ünsal (Sevgi), Suna Selen, Selin Şekerci gibi önemli isimler yer alıyor.

Medyapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Kızım dizisinin yönetmen koltuğunda usta isim Mustafa Şevki Doğan oturmakta. Fatih Aksoy’un yapımcılığını yaptığı dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt, Irmak Bahçeci birlikte kaleme alıyor.

Kızım Dizisinin Konusu

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Tv8 kanalında yayınlanan tek dizi olma özelliği taşıyan Kızım dizisi 34. Bölümü ile 31 Mayıs Cuma günü televizyon ekranlarına veda edecek. Dizileri biten Kızım dizisi başrol oyuncuları Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun yeni projeleri şimdiden merak konusu.