Kızım 33.Bölümünde Neler Olacak? Cemal, Demir ve Uğur Kız İstemede Neler Yaşanacak?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 18:42
0

Her Cuma günü izleyicisini ekrana kilitleyen Tv8’in ilgi ile takip edilen Kızım dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günde reytinglerde zirveye oynayan dizi her Cuma akşamı izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.Bu akşam  ekrana 33.bölümüyle gelecek olan Kızım dizisi izleyenleri heyecanla dizinin yeni bölümünü bekliyor.

Duygusal anların yoğun olduğu dram dizisi 33. Bölümü ile de takipçilerine farklı bir bölüm yaşatacak gibi görünüyor. Yeni bölümde; Demir Öykü’ye paranın bir önemi olmadığını anlatıyor. Okulda kedi için toplanan para yardımına 100 TL veren Demir Öykü ‘nün gizlediği parayı öğrenecek mi? Cemal ve Demir Uğur’a kız istiyorlar? Kız babası, muhteşem üçlüyü terletecek gibi görünüyor? Öykü ise Öğretmeni ile Uğur abisinin evleneceği haberine çok seviniyor?

Öğretmeni para konusunun da Demir’in Öykü’ye açıklama yapmasını bekliyor. Öykü’ye paranın önemli olmadığını söyleyen Demir, izleyenlere duygusal anlar yaşatacak. Tüm bunların ve daha fazlasının yer aldığı 33. bölüm ile bu akşam ekrana  saat 20.00 de Tv8 ekranlarında olacak.

 Kızım Dizisi 33.Bölüm  Fragmanları Yayında!

Kızım dizisi  merakla beklenen 33. Bölümün fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Kızım Dizisi  33. Bölümünde Neler Yaşandı?

Cemal ve Demir  açık artırmada satılacak mücevherin  sahtesini alır. Reşat da açık artırmaya gelince Cemal bir plan kurar. Demir sahte mücevheri Cemal’den alır. Demir’in çalacağı mücevher açık artırmaya çıkar.  Satıldıktan sonra mücevheri ışıkların kesilmesinden faydalanan Demir kapıp salona gitti. Mücevher çalındığı anlaşılınca polis çağırıldı bu sıradan Cemal mücevheri Reşat’ın cebine koydu.

Demir ile Cemal her şeyi bitirip bu işlerden kurtulur. Candan bu habere çok sevinir. Demir ile Candan’ın aşk sarhoşu halleri izleyici mutlu etti.  Murat’ın Candana aşk ilan etmesi ile işler yine karıştı ama Candan ben Demir’i seviyorum diyerek onu reddetti.