Kimse Bilmez Sevda Kimdir? Özgü Kaya Kim? Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Rol Aldı?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 21:14
1

Atv ekranlarında Haziran ayında izleyici ile buluşacak yaz dizileri arasında yerini alan Kimse Bilmez ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin başrollerini Keremcem ve Özgü Kaya paylaşıyor. Kimse Bilmez dizisinin diğer oyuncuları arasında Engin Hepileri, Ahmet Mekin, Cenk Torun gibi isimler yer alıyor.

Kimse Bilmez dizisinin genç başrol oyuncusu Özgü Kaya güzelliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Kimse Bilmez dizisi ile ilk başrolünde oynayacak olan Özgü Kaya kimdir?

Özgü Kaya Kimdir?

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşındaki genç oyuncu İkizler burcu. 53 kilo olan Özgü Kaya’nın boyu ise 1.68. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam ediyor.

Özgü Kaya sevgilisi kim? Özgü Kaya kaç yaşında? Özgü Kaya nereli? Özgü Kaya burcu ne? Özgü kaya boyu kaç? Özgü Kaya annesi kim?

Hangi Dizilerde Rol Aldı?

İlk oyunculuk deneyimini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in başrolünü paylaştığı Adı Efsane dizisinde Sibel Yılmaz karakterini canlandırarak yaşadı.

Özgü Kaya, geçtiğimiz sezon ise TRT1 ekranında yayınlanan Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Zeynep rolü ile geniş kitlelerce tanındı.

Kimse Bilmez Dizisi

Atv’nin iddialı yaz dizileri arasında yerini alan Kimse Bilmez dizisinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yayın tarihi ve günü henüz kesinleşmeyen Kimse Bilmez dizisinin başrollerinde Keremcem ve Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Serdar Şanal gibi isimler yer alıyor.

Kimse Bilmez dizisinin yapımcısı Baba Film.

Kimse Bilmez’de Kim Kimdir?

Kimse Bilmez dizisinde Keremcem, Ali Hüroğlu karakterine, Özgü Kaya, Sevda Eğilmez, Engin Hepileri, Uygar Sarıkaya, Burak Serdar Şanal Pilot rolüne, Zeynep Elçin, Duygu Selvin, Zehra Yılmaz ise Tuğçe karakterine hayat vermeye hazırlanıyor. Kimse Bilmez’in diğer rollerinde Ahmet Mekin, Cenk Torun, Hakan Altıner, Adnan Biricik, Onur Dikmen, Taner Turan ve Özlem Başkaya yer alıyor.

Kimse Bilmez dizisinin Haziran ayı içerisinde Atv ekranlarında görücüye çıkması bekleniyor.

Bakalım Keremcem ve Özgü Kaya ekranın beğenilen çiftleri arasına girebilecek mi? Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Özgü Kaya dizide başarılı bir performans sergileyebilecek mi?

1 YORUM

Comments are closed.