Kimse Bilmez Pilot Kimdir? Burak Serdar Şanal Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?


Güncelleme: 4 Temmuz 2019 : 10:36
0

Atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisi zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Salı akşamları saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşan Kimse Bilmez dizisi yaz sezonunun en iddialı dizileri arasında gösteriliyor.

Başrollerinde Keremcem, Engin Hepileri ve Özgü Kaya gibi isimlerin yer aldığı Kimse Bilmez dizisinde başarılı oyunculuk performansıyla adından söz ettirmeyi başaran bir isim var. Dizide Pilot Süleyman karakterine hayat veren oyuncu Burak Serdar Şanal… Atv kanalının yaz ekranında izleyici ile buluşan en iddialı dizilerinden olan Kimse Bilmez’in Pilot’u kimdir?

Burak Serdar Şanal kim? Burak Serdar Şanal kaç yaşında? Burak Serdar Şanal hangi dizilerde rol aldı? Kimse Bilmez Pilot gerçek adı ne? Kimse Bilmez Pilot kaç yaşında?

Burak Serdar Şanal Kimdir?

Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 31 yaşındaki genç oyuncu Başak burcu. Burak Serdar Şanal, 1,88 metre boyunda, 72 kilodur. Aslen Kastamonuludur. Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Ceyhun karakteriyle yaşayan Burak Serdar Şanal; Yeşil Deniz, Dinle Sevgili, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar ve Peri Masalı dizilerinde rol almıştır.

Avrupa Avrupa dizisindeki rolüyle geniş kitlelerce tanınan Burak Serdar Şanal son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde Rüzgar karakteriyle büyük beğeni kazanmıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Süleyman karakterine hayat veren ve Başak burcudur.

Burak Serdar Şanal’ın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Kimse Bilmez (Pilot) (Süleyman) (TV Dizisi)
2018 – Deniz ve Güneş (Deniz)(Sinema Filmi)
2017 – İkisini de Sevdim (Murat)(TV Dizisi)
2016 – Rüzgârın Kalbi (Rüzgâr) (TV Dizisi)
2014 – Mucize (İsa) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – Yeşil Deniz (İsmal) (TV Dizisi)
2014 – Tut Sözünü (Bernardo) (Sinema Filmi)
2012 – Böyle Btmesin (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Tolon) (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Avrupa Avrupa (Can) (TV Dizisi)
2009 – Küçük Kadınlar 2. Sezon (Koray) (TV Dizisi)
2009 – Bahar Dalları (Mert) (TV Dizisi)
2008 – Peri Masalı (Murat) (TV Dizisi)
2008 – Arka Sokaklar 3. Sezon (Ceyhun) (TV Dizisi)

Kimse Bilmez Dizisi

Baba Yapım tarafından hayata geçirilen Kimse Bilmez dizisinin yönetmen koltuğunda Kartal Çıdamlı ve U. Hakan Eren oturmakta. Dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme alırken yapımcısı ise Muharrem Gürer.

Kimse Bilmez Oyuncu Kadrosu

Kimse Bilmez dizisinde Keremcem, Ali Hüroğlu karakterine, Özgü Kaya, Sevda Eğilmez, Engin Hepileri, Uygar Sarıkaya, Burak Serdar Şanal Pilot rolüne, Zeynep Elçin, Duygu Selvin, Zehra Yılmaz ise Tuğçe karakterine hayat vermeye hazırlanıyor. Kimse Bilmez’in diğer rollerinde Ahmet Mekin, Cenk Torun, Hakan Altıner, Adnan Biricik, Onur Dikmen, Taner Turan ve Özlem Başkaya yer alıyor.