Kimse Bilmez Final Yapıyor! Kimse Bilmez Dizisinin Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 27 Aralık 2019 : 16:16
0

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Kimse Bilmez dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı Kimse Bilmez dizisi final yapıyor. Kısa bir süre sonra ekranlara veda edecek olan Kimse Bilmez dizisinin final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Atv ekranlarında Pazar akşamları izleyici ile buluşan Kimse Bilmez dizisi 27. Final bölümü ile televizyona veda edecek.

Kimse Bilmez dizsinin 27. Final bölümü 29 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kimse Bilmez Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik, Asya Taşkın ve Beran Özel gibi isimler yer alıyor.

Kimse Bilmez Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Ali ve Sevda nihayet Uygar’dan kurtulup tüm sorunları geride bıraktıklarını düşünerek birbirlerine sarılırlar. Ancak hiç beklenmedik bir anda bir isim karşılarına çıkar… Ali’nin teşkilattan tanıdığı “Manyak” lakaplı Nedim, yıllar sonra yarım bıraktığı bir hesabı kapamak için çıkagelir.

Tek derdi birinci adam olmaktır. Adeta kötünün tanımını yeniden yapacak olan Manyak Nedim’ Kurtbey ve Ali’nin hayatının tam orta yerine düşer. Üstelik o kadar tehlikelidir ki, ilk işi kimsenin kolay kolay ulaşamadığı Kurtbey’i sinsi bir planla vurmak olur.

Öte yandan Hüdaverdi’nin kaldırıldığı hastanede çalışan ve tesadüfen Duygu’yu gören Doktor Ahmet, yeniden eski duygularıyla yüzleşmiştir. Duygu’ya yaklaşmaya çalışan Ahmet’in karşısındaki en büyük engel Pilot’tur.

Kimse Bilmez Dizisinin Konusu Nedir?

Yıldız olma hayalleri kuran güzel Sevda ile esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali’nin sıra dışı aşk hikayesi Kimse Bilmez’in konusu. Bu ikilinin yolları bir şekilde kesişiyor. Sevda, kendi kardeşini mafyadan kurtarmak isterken Ali ise yıllardır kayıp olan kardeşini aramaktadır. Ortak yönleri ile Sevda ile Ali’nin yakınlaşmaları, birbirlerine aşık olmaları uzun sürmüyor. Fakat karşılarında mafya Pilot ve Uygar ile birlikte uzun zamandır saklanan bir sır engel olarak duruyor.