Kimse Bilmez Dizisine Sürpriz Transfer! Kimse Bilmez Özlem Kimdir? Sevtap Özaltun Kim?


Güncelleme: 4 Ekim 2019 : 11:14
0

Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kimse Bilmez dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Keremcem, Burak Serdar Şanal, Engin Hepileri ve Özgü Kaya’nın yer aldığı Kimse Bilmez dizisine hangi güzel oyuncu katıldı?

Atv ekranlarında Pazar günleri saat 20.00’de ekrana gelen Kimse Bilmez dizisine Özlem karakteriyle Sevtap Özaltun dahil oldu.

Kimse Bilmez Özlem Kimdir?

Daha önce Canım Ailem, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Ulan İstanbul gibi dizilerdeki rolleri ile dikkat çeken Sevtap Özaltun, Kimse Bilmez dizisinde Keremcem’in canlandırdığı Ali karakterinin eski eşi Özlem rolüne hayat vermeye hazırlanıyor.

Özlem karakteri dizide dengeleri değiştirecek bir karakter olarak ön plana çıkıyor.

Sevda, aşık olduğu adamın eski eşiyle karşılaşınca neler olacak? Ali’nin geçmişi ile yüzleşecek olan Sevda’nın ne yapacağı kadar Ali’nin tepkisi de merak konusu. Özlem’in yıllar sonra ortaya çıkması hangi dengeleri değiştirecek?

Sevtap Özaltun Kimdir?

Sevtap Özaltun, 12 Eylül 1984 tarihinde Artvin’de dünyaya geldi. 35 yaşındaki aktris Başak burcu.

2001 yılında Bakırköy Basat Sanatçılar Derneği’nde Tiyatroyla tanıştı. 2009 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olarak eğitim hayatını noktaladı.

Mezun olduktan sonra 2 yıl çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Sonra da Atv’de yayınlanan “Canım Ailem” dizisinde oynayarak televizyona adım attı.

2010 yılında Beren Saat’in başrolde oynadığıFatmagül’ün Suçu Ne? Adlı dizide Asu karakterini canlandırarak geniş kitlelerce tanındı.

Tiyatro Oyunu Yönetti

2012 yılında “Oyun Sandalı” Tiyatro ekibini kurdu. 2012-2013 sezonunda senaryo ve yönetmenliğini de üstlendiği “Hayyam” oyunuyla seyirci karşısına çıktı.

İstanbul Yeni Sahne’de oyunculuk yaptı.

Sevtap Özaltun, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu,Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım’ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide rol aldı.

Yine 2014 yılının Aralık ayında “Yağmur-Kıyamet Çiçeği” adlı sinema filminde Altan Erkekli, Engin Hepileri, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Kolçak Köstendil, Settar Tanrıöğen ile beraber rol aldı.

Kimse Bilmez Dizisi

Baba Yapım tarafından hayata geçirilen Kimse Bilmez dizisinin yönetmen koltuğunda Kartal Çıdamlı ve U. Hakan Eren oturmakta. Dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme alırken yapımcısı ise Muharrem Gürer.

Kimse Bilmez dizisi yeni bölümü ile 6 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.