Kimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Kimse Bilmez Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 6 Haziran 2019 : 23:45
0

Atv yaz ekranının iddialı dizilerinden olan Kimse Bilmez televizyonlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Atv kanalında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Kimse Bilmez dizisi için geri sayım başladı!

Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri gibi isimleri buluşturan Kimse Bilmez dizisi ne zaman başlıyor?

İşte Yayın Tarihi ve Günü

Yaz dizileri arasında şimdiden en çok konuşulan yapımlardan biri olan Kimse Bilmez dizisi 11 Haziran Salı günü saat 20.00’de ilk bölümü ile atv ekranlarında olacak.

Baba Yapım tarafından hayata geçirilen Kimse Bilmez dizisinin yönetmen koltuğunda Kartal Çıdamlı ve U. Hakan Eren oturmakta. Dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme alırken yapımcısı ise Muharrem Gürer.

Kimse Bilmez Oyuncu Kadrosu

Kimse Bilmez dizisinde Keremcem, Ali Hüroğlu karakterine, Özgü Kaya, Sevda Eğilmez, Engin Hepileri, Uygar Sarıkaya, Burak Serdar Şanal Pilot rolüne, Zeynep Elçin, Duygu Selvin, Zehra Yılmaz ise Tuğçe karakterine hayat vermeye hazırlanıyor. Kimse Bilmez’in diğer rollerinde Ahmet Mekin, Cenk Torun, Hakan Altıner, Adnan Biricik, Onur Dikmen, Taner Turan ve Özlem Başkaya yer alıyor.

Kimse Bilmez Dizisinin Konusu Ne?

Yaşadığı mahallede çok sevilen, en büyük amacı kayıp kardeşini bulmak olan Ali Hüroğlu ile bir gece onun evine sığınmak zorunda kalan Sevda Eğilmez’in etkileyici hikayesi ekrana taşınacak.

Annesi ve babasını küçük yaşta kaybettikten sonra, zekası ve karanlıkta görmek gibi sıra dışı yetenekleri sayesinde devletin keşfettiği ve verdiği özel eğitimle yıllarca devlete kimliğini gizleyerek hizmet vermiş, elektronik ve tamir konusunda da usta olan ‘Ali’ nin Hikayesi anlatılacak.

Karanlıkta çok iyi gören Ali ailesini küçük yaşlarda kaybettikten sonra kimliğini gizler ve devlet tarafından istihdam edilir. Ali işi yüzünden hanımı ve çocuğunu kaybeder. Ali bundan dolayı sürekli kendisini suçlamaktadır.

Ali yeni bir hayat kurmak için taşındığı mahallede mahallenin gençleri ile ilgilenir ve ona artık mahallede herkes Ali Hoca der. Ali evinde otururken Uygar’dan kaçan Sevda şans eseri Ali’nin evine saklanır. Ali Hoca Sevda ile tanışır ve ardından Sevda ile Ali’nin imkansız aşk hikayesi yaşanır.

Özgü Kaya Kimdir?

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşındaki genç oyuncu İkizler burcu. 53 kilo olan Özgü Kaya’nın boyu ise 1.68. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam ediyor.

Özgü Kaya sevgilisi kim? Özgü Kaya kaç yaşında? Özgü Kaya nereli? Özgü Kaya burcu ne? Özgü kaya boyu kaç? Özgü Kaya annesi kim?

Hangi Dizilerde Rol Aldı?

İlk oyunculuk deneyimini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in başrolünü paylaştığı Adı Efsane dizisinde Sibel Yılmaz karakterini canlandırarak yaşadı.

Özgü Kaya, geçtiğimiz sezon ise TRT1 ekranında yayınlanan Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Zeynep rolü ile geniş kitlelerce tanındı.