Kenan İmirzalıoğlu Televizyona Geri Dönüyor! Kim Milyoner Olmak İster’in Yayın Tarihi Açıklandı


Güncelleme: 30 Eylül 2019 : 11:54
0

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu televizyona geri dönmeye hazırlanıyor!

Atv ekranlarında uzun süredir yayınlanan bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümlerinde sunucu koltuğunda Kenan İmirzalıoğlu oturacak.

Kim Milyoner Olmak İster’in eski sunucusu Murat Yıldırım çekimleri Adana’da yapılacak yeni dizisi Ramo nedeniyle programdan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Murat Yıldırım’ın yerine ise Kim Milyoner Olmak İster’in sunucu koltuğuna ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu oturdu.

Son olarak ekran macerası çok kısa süren Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi ile televizyon ekranlarında görünen Kenan İmirzalıoğlu uzun bir aradan sonra hayranları ile buluşacak.

Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğundaki Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezonunun ilk bölümü 5 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Bakalım Kenan İmirzalıoğlu sunumundaki Kim Milyoner Olmak İster yarışması televizyon izleyicisinden beklenen ilgiyi görebilecek mi?

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’nın Bala beldesine bağlı Üçen Köyü’nde çiftçi bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. 45 yaşındaki ünlü aktör İkizler burcu.

Kenan İmirzalıoğlu; ilkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da teyzesinin yanında okudu. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldi.

Best Model of Turkey yarışmasına katılarak Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçildi. Aynı yıl, Best Model of The World birincisi oldu.

Daha sonra dizilerde yer almaya başlayan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisi ile televizyona geçiş yaptı.

Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynar. Daha sonra Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel, Medmed: Bin Cihan Fatihi gibi dizilerde, Yazı-Tura, Uzun Hikaye, Kabadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Cingöz Recai gibi sinema filmlerinde rol aldı.

İnternet Dizisinde De Rol Alacak

Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci projesi ise bir internet dizisi olacak.

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan Blutv’de yayınlanması planlanan Alef dizisinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer alacağı internet dizisi Alef, bir cinayetin hikayesini konu alıyor. Blutv’de yayınlanacak dizide aydınlatılmaya çalışılan bir cinayet izleyiciye sunulacak. Alef dizisinin her bölümünde cinayetle ilgili bir gelişme yaşanacak.