Kenan İmirzalıoğlu Ekrana Dönüyor! Kenan İmirzalıoğlu İki Projeyle Geri Geliyor!


Güncelleme: 19 Eylül 2019 : 13:25
0

Uzun süredir ekranlarda yer almayan ve en son rol aldığı Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi beklenen başarıyı gösteremeyen Kenan İmirzalıoğlu beyaz cama geri dönmeye hazırlanıyor.

Ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranlarının uzun süredir merakla beklediği haber geldi!

Başarılı oyuncu televizyon ekranlara iki projeyle birden dönüş yapacak! Kenan İmirzalıoğlu’nun önümüzdeki dönemde bir yarışma projesi ve bir internet dizisi ile izleyici ile buluşacak.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, uzun bir aradan sonra ekranlara dönecek olan Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projeleri şimdiden merak uyandırdı.

Murat Yıldırım’ın Yerine Geçecek

Bir süredir kulislerde konuşulan bilgilerin kesinleşmesi üzerine İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında sunuculuk görevi üstlenecek. Bilindiği gibi programın sunucusu Murat Yıldırım çekimleri Adana’da gerçekleştirilecek Ramo dizisi için Kim Milyoner Olmak İster programından ayrılmıştı.

İnternet Dizisi Geliyor!

Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci projesi ise bir internet dizisi olacak.

Alef Dizisi Hangi Kanalda?

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan Blutv’de yayınlanması planlanan Alef dizisinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak.

Alef Dizisi Oyuncu Kadrosu

BluTv’de yayınlanacak Alef dizisinin yönetmen koltuğunda Emin Alper oturacak. Alef dizisinin diğer oyuncuları arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Sözen, Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Kıvanç Baran Arslan ve Erdem Kaynarca gibi önemli isimler yer almakta.
Alef Dizisinin Konusu Ne?

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer alacağı internet dizisi Alef, bir cinayetin hikayesini konu alıyor. Blutv’de yayınlanacak dizide aydınlatılmaya çalışılan bir cinayet izleyiciye sunulacak. Alef dizisinin her bölümünde cinayetle ilgili bir gelişme yaşanacak.

Alef Dizisi Kaç Bölüm?

Emin Alper’in yönetmenliğini yapacağı Alef dizisi bir sezon ve sekiz bölümden oluşacak. Dizinin çekimlerinin Ekim ayında başlayacağı açıklandı. Alef’in ne zaman izleyici ile buluşacağı ise henüz belli değil.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’nın Bala beldesine bağlı Üçen Köyü’nde çiftçi bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. 45 yaşındaki ünlü aktör İkizler burcu.

Kenan İmirzalıoğlu; ilkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da teyzesinin yanında okudu. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldi.

Best Model of Turkey yarışmasına katılarak Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçildi. Aynı yıl, Best Model of The World birincisi oldu.

Daha sonra dizilerde yer almaya başlayan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisi ile televizyona geçiş yaptı.

Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynar. Daha sonra Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel, Medmed: Bin Cihan Fatihi gibi dizilerde, Yazı-Tura, Uzun Hikaye, Kabadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Cingöz Recai gibi sinema filmlerinde rol aldı.